Sistem yükseltmesi sonrası FPS artmadı

1024x768

neden hata olsun ayrıca işlemci de gayet iyi normal şartlarda bu ayarlarda bu pcyle 400 üstü fps görmem gerekiyordu fakat nerde problem var göremiyorum..
Grafikleri orta ya da orta yüksek olarak değiştirdiğinizde FPS'in değişmiyor olması lazım. Dener misiniz? Isınma sorunu mu var acaba diyeceğim ama drop demiyorsunuz.

Tekli çekirdek performansı gerektiren oyunlarda, çok uçurum olan işlemci upgrade yapmazsan zaten öyle mükemmel bir FPS artışı sağlayamazsın.

Grafikleri orta ya da orta yüksek olarak değiştirdiğinizde FPS'in değişmiyor olması lazım. Dener misiniz? Isınma sorunu mu var acaba diyeceğim ama drop demiyorsunuz.
Ayarları Düşükten en yükseğe çektiğimde 160 alıyorkken 150 alıyorum çokta bir değişiklik yok.SSD kullanmıyorum sistemde sebebi bu olabilir mi ?
Tekli çekirdek performansı gerektiren oyunlarda, çok uçurum olan işlemci upgrade yapmazsan zaten öyle mükemmel bir FPS artışı sağlayamazsın.
Aynı işlemci daha kötü ekran kartıyla arkadaşım 300 + fps alıyor boş yorum yapmaya gerek yok...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı