İşlemcide GHz ve MHz nedir ?

• Konuyu başlatan Canberk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 18B
Yazdığını okurların "demek istediğin gibi" anlaması için doğru dürüst dile getirsen daha iyi olur. İlkokul çocuğu değilsin ki sana nasıl anlam karışıklıklarının nasıl önleneceğini gösterelim?

Yazdığını okurların "demek istediğin gibi" anlaması için doğru dürüst dile getirsen daha iyi olur. İlkokul çocuğu değilsin ki sana nasıl anlam karışıklıklarının nasıl önleneceğini gösterelim?

Ben zaten sonradan fark ettim dostum. Mesajımı dikkatli okuduğumda bunu ben mi yazdımışım dedim kendime. Yanlış bilgilendirme gibi olmuş.

Yanlış bilgilendirme gibi olduğundan ben de yanlış anladım. Herneyse konuyu dağıtmayalım. :)

Hazır konusu açılmışken buradada sorayım arkadaşlar. Sizce Amd FX X6 6300 mı ? Amd FX X8 8320 mi ? İkisi arasında performans farkı çok olur mu ?

Arasında tabi ki performans farkı olacaktır. Kullanım amacınıza bağlı, oyun içerisinde bir fayda sağlamayacaktır.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı