İşlemcimin sıcaklığı hiçbir programda gözükmüyor

tolgatoksoy14

Hectopat
Daha fazla  
Sorun böyle: BIOS'ta herhangi bir problem olmuyor, gözüküyor. BIOS'ta bir ayarı mı var bunun acaba? Not: 800 MHz gözüktüğüne bakmayın PC de neredeyse hiçbir şeyy açık olmadığı için böyle.

Ekran Görüntüsü (2).png

Hocam HWiNFO uygulamasını indirip deneyebilirsiniz oradan gözükür belki ben o uygulamayı kullanıyorum ama Core Temp de neden gözükmüyor bilmiyorum.

Hocam HWiNFO uygulamasını indirip deneyebilirsiniz oradan gözükür belki ben o uygulamayı kullanıyorum ama Core Temp de neden gözükmüyor bilmiyorum.
Hocam gözükmüyor hatta amd overdrive da bile gözükmüyor.
Aida64 ile veya Afterburner ile baktın mı?
Evet, gözükmüyor hiçbir şekilde.
Edit: Direkt olarak CPU derecesini AMD overdrive da buldum. Ama her bir core gözükmüyor, totaldeki.

Kardeşim bence CPU'nun için de ki sıcaklık sensörü bozulmuş ya da pinlerinde bir temassızlık var olabilir. Bunlar olmaya dabilir çünkü işlemcilerde her şekirdeğin ayrı sensörü olur ayrı ayrı hepsinin ısısı gözükür. Bu durum da hiçbirinin ısısı gözükmüyor. Bozukluk ya da temassızlık olsaydı 0'dan başka bir şey gösterirdi. En mantıklısı sensörleri bulamadı ya da tanımlayamadı.

Kardeşim bence CPU'nun için de ki sıcaklık sensörü bozulmuş ya da pinlerinde bir temassızlık var olabilir. Bunlar olmaya dabilir çünkü işlemcilerde her şekirdeğin ayrı sensörü olur ayrı ayrı hepsinin ısısı gözükür. Bu durum da hiçbirinin ısısı gözükmüyor. Bozukluk ya da temassızlık olsaydı 0'dan başka bir şey gösterirdi. En mantıklısı sensörleri bulamadı ya da tanımlayamadı.
Peki nasıl çözeceğim bu sorunu?

Yeni konular

Geri
Yukarı