İşlemcinin 98 dereceyi görmesi

Sorunu çözmeyi başardım. Rainbow Six Siege'te 60-72 derece alıyorum. Konu kapanabilir.
termal macun değiştirin
Termal macun tabi canım her problem termal macunmuş. Bundan sonra 72 saatte bir açıp termal macun değiştireceğim. Termal macun termal macun...

Son düzenleme:
Sorunu çözmeyi başardım. Rainbow Six Siege'te 60-72 derece alıyorum. Konu kapanabilir.

Termal macun tabi canım her problem termal macunmuş. Bundan sonra 72 saatte bir açıp termal macun değiştireceğim. Termal macun termal macun...
Nasıl çözdün benimde sistem çok ısınıyor

Dostum burda herkes sana yardımcı olmak için fikirlerini belirtiyor, sende ona göre davran :) Ayriyetten problemi nasıl çözdüğünü yorum olarak belirtirsen aynı sistemde bu tür problemleri olan arkadaşlar için belki senin çözümün yararlı olabilir. En sevmediğim insan tipi; problemi çözüp söylemeyen. Hayır problem var diye konu açanda sensin, bunu düşünemiyor musun ?

Dostum burda herkes sana yardımcı olmak için fikirlerini belirtiyor, sende ona göre davran :) Ayriyetten problemi nasıl çözdüğünü yorum olarak belirtirsen aynı sistemde bu tür problemleri olan arkadaşlar için belki senin çözümün yararlı olabilir. En sevmediğim insan tipi; problemi çözüp söylemeyen. Hayır problem var diye konu açanda sensin, bunu düşünemiyor musun ?
Cihazın başta 6 aylık olduğunu belirttim. Ona rağmen hemen ''termal macun'' diye hazır cevaba gidiyor bazı insanlar*. Ayrıca soğutucumun altındaki clipsleri kaldırınca soğutma kat kat artıyor. O şekilde çözdüm.
Üstünde sucuk pişirip test eder misin?
Test sonuçlarını buraya yaz.
Yakında ''Isınan işlemciler hakkında espriler'' adı altında bir konu açacağım. Bu nadide esprini oraya yazmalısın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı