İşlemciniz en soğuk kaç derecede çalışıyor?

Boşta tam frekansında çalıştığı için BIOS ekranında iken 43 derece. OCCT'nin 6.2.0 sürümündeki güç kaynağı testinde 94 dereceyi gördüm. İşlemcim İ5 8400.

Arkadaşlar merak ediyorum işlemci dereceniz en soğuk kaç derecede çalışıyor? İşlemcinizi ve kasanızın modelini söylerseniz sevinirim.

Benim boşta i3 10100F stok fan ile en düşük 23 derecede çalışıyor. Kasam Cougar MX410 mesh-g RGB.

En düşük 56 derece en yüksek 75 derece üstü AMD A9 9420 😀

Evet hocam stok. Birkaç hafta sonra Snowman T6 Ultra mavi(sanırım daha sessiz çalışıyor RGB olana göre) alıp 4.6 GHz'leri denemek istiyorum bakalım :)

Ben sıvı soğutma ile kullanıyorum. 1.31v ile 4.5 stabil çalıştırabildim. 4.6 da sistem çöküyor voltaj arttırmama rağmen. Ben de daha fazla zorlamadım.

Ben sıvı soğutma ile kullanıyorum. 1.31v ile 4.5 stabil çalıştırabildim. 4.6 da sistem çöküyor voltaj arttırmama rağmen. Ben de daha fazla zorlamadım.

Her işlemcinin silikon kalitesi aynı olmuyor. Zor bir değer 4.6Ghz ama bakalım ben de merak ediyorum. YouTube'da gördüm 4.6GHz de çalışan R5 3600.

Her işlemcinin silikon kalitesi aynı olmuyor. Zor bir değer 4.6GHz ama bakalım ben de merak ediyorum. YouTube'da gördüm 4.6GHz de çalışan R5 3600.

Ben de gördüm hatta oradan gaza gelip denedim :). Zorlasam belki çalışır ama gerek var mi diye de düşünmedim değil. Benim işlemci 2002 SUT kodlu 2020 üretimi. Sizin ki nedir?

Geri
Yukarı