İşlemciye nasıl undervolt yapılır?

Emirakin

Decapat
Daha fazla  
Selam benim Intel i7 işlemcili bilgisayarım var tüm bakımları yapıldı ama hala ısınıyor undervolt yapmak istiyorum fakat throttle stop programında fivr kısmında hiçbir şey değişmiyor, hepsi kilitli. Quick CPU ise ayarları kaydetmiyor Intel XTU kurulmuyor, ne yapacağım?

Selam benim Intel i7 işlemcili bilgisayarım var tüm bakımları yapıldı ama hala ısınıyor undervolt yapmak istiyorum fakat throttle stop programında fivr kısmında hiçbir şey değişmiyor, hepsi kilitli. Quick CPU ise ayarları kaydetmiyor Intel XTU kurulmuyor, ne yapacağım?

İşlemcinin tam modeli nedir acaba k serisi bir işlemci mi?

G serisine bildiğim kadarı ile mümkün değil çarpan kilidi kapalı olduğudan ellenmiyor diye biliyorum.
E ne yapacağım o zaman? İşlemci kendini kısıtlamak için an kolluyor resmen yani
1.50 GHZ yapsam 80de kısıtlıyor 2ghz yapsam çok ısınıyor ve kısıtlıyor yani anlamadım ki? Kuzenimde aynı modelden mevcut 1.70 GHZ değerlerinde ortalama 80-90 derece arasında oynayabiliyor

E ne yapacağım o zaman? İşlemci kendini kısıtlamak için an kolluyor resmen yani.
1.50 GHz yapsam 80'de kısıtlıyor 2GHz yapsam çok ısınıyor ve kısıtlıyor yani anlamadım ki? Kuzenimde aynı modelden mevcut 1.70 GHz değerlerinde ortalama 80-90 derece arasında oynayabiliyor.

Termal macun değiş güzel bir kaliteli marka sür o zaman stabil çalışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı