İşletim sistemi SSD'ye kuruluo oyunlar HDD içinde olursa hız artışı olur mu?

yusuf8452

Hectopat
Daha fazla  
Hocam harici USB Type-C girişli SSD kartım var. Windows 10 yüklemeye çalıştım. Ancak USB girişli olduğu için Windows yüklenmiyor. Ancak sistem harddiskde kuruluyken oyunlar SSD kartta olursa hız artışı alır mıyım?

Genelde çoğu kullanıcı Windows'u SSD'ye kurar, oyunlarını HDD'de tutar.

Windows hızlı çalışır.

Hocam harici USB Type-C girişli SSD kartım var. Windows 10 yüklemeye çalıştım. Ancak USB girişli olduğu için Windows yüklenmiyor. Ancak sistem harddiskde kuruluyken oyunlar SSD kartta olursa hız artışı alır mıyım?
sadece oyunlarda yükleme hızında artış olur windows yine yavaş kalır. neden yüklenemediğini anlayamadım hocam?

Genelde çoğu kullanıcı Windows'u SSD'ye kurar, oyunlarını HDD'de tutar.

Windows hızlı çalışır.

Hocam işte harici SSD olduğu için kuramıyorum olmuyor ama dediğim gibi faydası olur mu SSD karta oyunları kurmam etki eder mi?

sadece oyunlarda yükleme hızında artış olur windows yine yavaş kalır. neden yüklenemediğini anlayamadım hocam?
windows cannot be installed to this disk. setup does not support configuration of or installation to disks connected through a usb or

Tam olarak bunu diyor hocam

SSD'nin etkileyeceği uygulamalar SSD içerisinde kurulu olan, SSD üzerinden çalışan uygulamalar. HDD içerisine oyunlarınızı kurar ve oynarsanız oyun HDD üzerinden çalıştırılacağı için sisteminiz SSD üzerine kurulu olsa bile hıza aman aman, gözle görülür bir etkisi olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı