Çözüm "İşletim sistemi sürücünüzü sıkıştırın" 54,5 GB

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Resimde gördüğünüz gibi SSD'imde 50 GB'lık bi alan boş yere kaplanıyor. Diski temizleden yüzlerce kere denedim ama tek yaptığı 150-200 MB silmek hatta bi yerden sonra hiçbir şey silmemek. Bunu silmek için ne yapabilirim? Tek çare format mı?

370274

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Disk özelliklerini açın. Disk alanından kazanmak için bu sürücüyü sıkıştır seçeneğinin işaretini kaldırın.
370289
Wise Disk Cleaner yazılımını kurun.
Ortak temizleyici sekmesinde çerezler hariç tüm her şeyi temizleyin. Sistem zayıflatma sekmesinde ''Windows yardım dosyaları ve Windows duvar kağıdı dosyaları'' hariç tüm her şeyi silin.
Disk özelliklerini açın. Disk alanından kazanmak için bu sürücüyü sıkıştır seçeneğinin işaretini kaldırın.
370289
Ortak temizleyici sekmesinde çerezler hariç tüm her şeyi temizleyin. Sistem zayıflatma sekmesinde ''Windows yardım dosyaları ve Windows duvar kağıdı dosyaları'' hariç tüm her şeyi silin.

Çözüm
Disk alanından kazanmak için bu sürücüyü sıkıştır tikini kaldırdım, dediklerinizi yaptım ama etkisi olmadı. Bunun dışında bi uygulama yüklerken uygulamanın alıcağı yer 41 GB ama 50,55 GB arası yer kaplıyor uygulama. Anlamadım tek çare format mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
abi ssd mde yeterli alan var normalde böle bişe yoktu şuan 30 gb gösteriyor işletim sistemi sürücünüzü sıkıştırın da ve c diskimde coğu belge sıkıştırılmış işaretleri var bu olayı nasıl çözeceğim c diskinde seçenekleri kaldırdım dizin ve sıkıştır tikini

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı