İşletim sisteminiz nedir?

Kategoriyi niye engellesin kardeşim? Bu kategori gayet iyi bir kategori. Sorun kategori değil açılan konunun başlığı. Her 2 günde bir işletim sisteminiz nedir Windows 11 geçilir mi diye konu açılıyor. Neyi seviyorsun? Her konunun altına geçilir veya geçilmez yazmayı veya Windows 11 kullanıyorum yazmayı mı seviyorsun :D

Evet seviyorum, yeter mi? İnsanlar zaten en güncel bilgileri almak için konu açıyorlar, yoksa kimse konu açmaz. O zaman BIOS güncelleme konuları da yasaklansın, mizah kategorisi direkt yasaklansın, her şeyi yasaklayalım. Olur mu? Hayır.

Madem konuyu kullanacaksın ve rahatsız oluyorsun bakma geç, neyi zorunuza gitti ki?

Böyle saçma postlar ne zaman bitecek?
1683218840522.png

Bunları söyleyen de genelde böyle oluyor... Bir de foruma yeni katılmış oluyorlar.

Eki Görüntüle 1766236
Bunları söyleyen de genelde böyle oluyor... Bir de foruma yeni katılmış oluyorlar.

Adam senden daha önce foruma katılmış farkındaysan. Sen adamdan 1 sene sonra foruma katılmışsın ve 3K mesajın var. Buradan bu boş konulara aynı mesaj türünü ata ata ata ata burlara geldiğini söyleyebiliriz mesela :) Bütün boş konulara mesaj atıyor olsak bizimde 3bin 4bin mesajımız olurdu zaten.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı