İşletim sisteminiz olsa adı ne olurdu?

3 tane işletim sistemi çıkartırdım.

1. LightLinux - LXDE masaüstü ortamlı üzerine modern tema yüklenmiş sürücü deposu çok gelişmiş olan eski sistemler için biçilmiş kaftan bir Linux. (Debian tabanlı.)

2. ModerNos - İçinde tonla araç bulunduran adından da anlaşıldığı gibi modern olan Gnome masaüstü ortamını kullanıyor. (Ubuntu tabanlı.)

3. GameOnOs - Oyun için yapılmış XFCE kullanan içinde Steam ve Legendary Launcher ve Wine benzeri yazılımların hepsini barındırmasına üstelik içinde hiç uğraşmaya gerek kalmadan bir mağazadan Windows ve Linux oyunları yükleniyor ve test edildiği sistem üstüne FPS yazıyor ona göre kullanıcı oyunu indiriyor. (Kendi sistemi veya en yakın sistem.)

Onun yanında olmazsa olmazlar olarak RGB teması bulunmakta ve bu tema herşeyi neredeyse herşeyi RGB yapıyor ve örnekler:
Tarayıcı teması, başlat menüsü, görev çubuğu, klasör rengi gibi birçok şey RGB olup siyah rengi odaklı oluyor.
(Debian tabanlı.)

Bir de monitör, klavye, kasa, mouse sürücüsünü algılayıp internet ile isteğe bağlı ek sürücüler uygulamasında indiriliyor ve sorunsuz şekilde yönetebiliyorsunuz.

Tamam ateşli bir fanatiksiniz. Siz kullanmaya devam edin. Yazdığımı anlamadınız daha. Tartışmaya bile gerek yok. :)
Linux güvenli dersen ki, yanlış söylemiş olursun... Çünkü, Linux dağıtımları popüler olmadığı için uğraşan bile yok...
@Kerem00 benimle tartışmaya yeteri kadar bilgi sahibi misin ki, daha fazla tartışmayacağım diyorsun...
Dur orda sen Windows 7'nin nükleer bombalı fanatiği ve sözde senin yaptığın tarayıcıyı öven kullanıcı değil misin?

Bu arada ekip ne ara oldun söyle ekibine senden başka kimler varmış?

Bu arada bakınız:
Ekran Alıntısı.PNG

Hadi başka forumun kapısına yolun açık olsun. :)

Dur orda sen Windows 7'nin nükleer bombalı fanatiği ve sözde senin yaptığın tarayıcıyı öven kullanıcı değil misin?

Bu arada bakınız:
Eki Görüntüle 658263

Benle ekip?

Dur orada sen Windows 7'nin nükleer bombalı fanatiği ve sözde senin yaptığın tarayıcıyı öven kullanıcı değil misin?

Nükleer bombalı fanatik derken? Ne anlama geliyor bu? Kelime uydurma lütfen. Hem sözde senin yaptığın derken? Ben yapmadım mı yani? Kaynak kodları bende emek emek tek tek yaptım.

Bunları zaten herkes biliyor ufak bir araştırmayla bulabilirsin ki?

Başta evet tek kişiydim fakat sonradan 4 kişi olduk. Hatta birisi @i5-7200U. Hem tek kişi olsam ne yazar ne fark eder sonuçta programım iyi değil mi?

Bu arada bakınız:
ekran-alintisi-png.658263

Eleştri yasak mıdır kardeşim? 5 ay önceki yorumu buraya atman ne kadar mantıklı? Sonradan alışmış olamaz mıyım? Hem orada da sevdiğim insanlar var burada da sevdiğim insanlar var. Recep abi sayesinde buraya geldim ve birçok arkadaş tanıdım. Konum bile var onunla ilgili.

Başka forumun kapısına derken? Sanane, ister kalırım ister kalmam. Sen buranın ağası mısın kardeşim?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yazık galiba birileri tarayıcımı kıskanmış :). Konularına baktım da, sen yapmaya çalışmışsın becerememişsin :D. Üzülme üzülme büyünce sende yaparsın. "Kedi ulaşamadığı ciğere mundar." Dermiş sözünü burada doğrulamış olduk ya da "meyve veren ağaç taşlanır." Sözünü. Sana burada söylenecek çok laf var ama söyleyemiyoruz işte, hakaret sayılıyor. Sana bir şey söyleyeyim mi? Çok ağır konuşasım var ama dediğim gibi takmayıp geçeceğim seni. Normalde kara liste olup benim farklı adlandırdığım ve içerisinde 6 kişi bulunan listeye sizde hoş geldiniz. Sizi de göz ardı et butonuyla oraya ekliyorum. Umarım bana kıskançlığın da boğulup gidersin. Esen kal.

Nükleer bombalı fanatik derken? Ne anlama geliyor bu? Kelime uydurma lütfen. Hem sözde senin yaptığın derken? Ben yapmadım mı yani? Kaynak kodları bende emek emek tek tek yaptım.

Bunları zaten herkes biliyor ufak bir araştırmayla bulabilirsin ki?

Başta evet tek kişiydim fakat sonradan 4 kişi olduk. Hatta birisi @i5-7200U. Hem tek kişi olsam ne yazar ne fark eder sonuçta programım iyi değil mi?

Eleştri yasak mıdır kardeşim? 5 ay önceki yorumu buraya atman ne kadar mantıklı? Sonradan alışmış olamaz mıyım? Hem orada da sevdiğim insanlar var burada da sevdiğim insanlar var. Recep abi sayesinde buraya geldim ve birçok arkadaş tanıdım. Konum bile var onunla ilgili.

Başka forumun kapısına derken? Sanane, ister kalırım ister kalmam. Sen buranın ağası mısın kardeşim?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yazık galiba birileri tarayıcımı kıskanmış :). Konularına baktım da, sen yapmaya çalışmışsın becerememişsin :D. Üzülme üzülme büyünce sende yaparsın. "Kedi ulaşamadığı ciğere mundar." Dermiş sözünü burada doğrulamış olduk ya da "meyve veren ağaç taşlanır." Sözünü. Sana burada söylenecek çok laf var ama söyleyemiyoruz işte, hakaret sayılıyor. Sana bir şey söyleyeyim mi? Çok ağır konuşasım var ama dediğim gibi takmayıp geçeceğim seni. Normalde kara liste olup benim farklı adlandırdığım ve içerisinde 6 kişi bulunan listeye sizde hoş geldiniz. Sizi de göz ardı et butonuyla oraya ekliyorum. Umarım bana kıskançlığın da boğulup gidersin. Esen kal.
Haklısın umarım kıskançlıktan ölürüm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı