Islets, Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Islets ücretsiz

Epic Games bu hafta sağlıklı bir metroidvania olarak tanımlanan Islets oyununu ücretsiz olarak dağıtıyor. 285 TL değerindeki oyun geçen haftaki Call of the Wild: The Angler ve Invincible Presents: Atom Eve‘in yerini almış durumda. 2022 yılında yayınlanan Islets, yüzen adaların topraklarını ve gökyüzünü keşfeden bir savaşçının botlarına atlamanızı sağlıyor. Adadan adaya atlayarak canavarlar ve gökyüzü […]

Devamı: Islets, Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Boş beleş bir oyuna benziyor, çok bir şey fark etmez keşke Gta 5 ücretsiz verseler.
2018 yılındaydı sanırım Epic Games diye bir sitenin olduğunu duymuştuk duyma sebebimizde Gta 5 verilmsediydi. Tekrar verilmez bence, zaten ondan sonra hiç güzel oyun verilmedi.

2018 yılındaydı sanırım Epic Games diye bir sitenin olduğunu duymuştuk duyma sebebimizde Gta 5 verilmsediydi. Tekrar verilmez bence, zaten ondan sonra hiç güzel oyun verilmedi.
Verilen güzel oyunlar var ama hocam. Metro serisinin bazı oyunları, Frostpunk, Control gibi. Bunlar güzel oyunlar.

Verilen güzel oyunlar var ama hocam. Metro serisinin bazı oyunları, Frostpunk, Control gibi. Bunlar güzel oyunlar.
Evet hocam onlarda güzel ama mesela eskide olsa bir Ubisoft oyunu verilebilirdi. Veya offline ama ünlü bir oyun.

O olay Epic'in elinde olduğunu sanmıyorum firmalar remake yapabilme ihtimali için bile vermiyorlardır oyunları.
Haklısınız oda var.
Verildi ya zaten.
Bkz. Bazi AC oyunlari.
Ben denk gelmedim o zaman.
Her gün AAA oyun versinler istiyor insanlar. Garip gerçekten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2018 yılındaydı sanırım Epic Games diye bir sitenin olduğunu duymuştuk duyma sebebimizde GTA 5 verilmsediydi. Tekrar verilmez bence, zaten ondan sonra hiç güzel oyun verilmedi.

Hocam Batman serisi, Control, exodus hariç metrolar, celeste, the Messenger, Nioh: Complete Edition. Bunlar aklıma gelen ilk kaliteli oyunlar ve daha çok verdi.

Geri
Yukarı