ISO dosyası indirmek

jen12

Attopat
Daha fazla  
Windows 11 ISO dosyasını USB belleğe atacağım ama Windows'un sitesinde.
Windows 11 yükleme yardımcısı.
Windows 11 yükleme medyası oluşturma.
Windows 11 disk görüntüsünü (ISO) indirme bu 3 seçenek var. Hangisini indirmem gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 yükleme yardımcısını indir ve uygulama ile direk flaş belleğini seçerek hem indirip hem bir yandan flaş belleğine yazdırabilirsin.

Windows 11 yükleme yardımcısını indir ve uygulama ile direk flash belleğini seçerek hem indirip hem bir yandan flash belleğine yazdırabilirsin.

Disk görüntüsü (ISO) yazıyor direkt böyle bir seçenek var neden bu değil açıklar mısınız lütfen.

Disk görüntüsü (ISO) yazıyor direkt böyle bir seçenek var neden bu değil açıklar mısınız lütfen.
Onunla da yapabilirsin, kendin indirip kendin Rufus gibi bir programla yazdırabilirsin. Ama Windows hem indirmek için hem de yazdırmak için kolay bir program yapmış kullanabilirsin. Kendi tercihin ikisinde de problem yaşamazsın.

Onunla da yapabilirsin, kendin indirip kendin Rufus gibi bir programla yazdırabilirsin. Ama Windows hem indirmek için hem de yazdırmak için kolay bir program yapmış kullanabilirsin. Kendi tercihin ikisinde de problem yaşamazsın.

Hangi program bu? Sizin dediğinizi indirdikten sonra direkt USB'ye atınca oluyor mu anlayamadım biraz açıklar mısınız?

Ben Rufus ile Windows yüklüyorum daha iyi oluyor ilk önce ISO'yu indir sonra Rufus'u indir ISO'yu Rufus'a yazcan sonra şu video yardımcı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben Rufus ile Windows yüklüyorum daha iyi oluyor ilk önce ISO'yu indir sonra Rufus'u indir ISO'yu Rufus'a yazcan sonra şu video yardımcı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani Windows 11 disk görüntüsünü (ISO) kısmını indireceğim doğru mu?

Geri
Yukarı