İsrail hastaneyi bombaladı... En az 1000 ölü...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abi siz şaka mısınız ? Şu an bunların konuşulacağı vakit mi ? Sana şu an haklısın veya haksızsın demiyorum lakin gerçekten bunu mu düşünüyorsun şu an ? Yazıklar olsun hepinize! İçinizde gram insanlık kalmamış.

Hocam nasıl ikisini bir görüyorsunuz ? Birisi masum insanları öldürüyor, diğeri ise kendi toprağını savunuyor.
Hayır İngilizlerin tapuladığı toprakları işgal etti Filistinliler. Şuanda orası İsrail'e ait.

Tez vakitte aynısının senin başına gelmesinin dileğiyle... Bakalım nasıl tepki vereceksin.
Zamanında başımıza geldi zaten, masum askerlerin öldürülürken neredeydin? Bunun hakkında neden bir şey söylemiyorsun? "Şu saçma ve yersiz argümanı neden hala kullanıyorsunuz." deyip geçiştirmişsin yukarda. Ne hakkında konuştuğunu bile bilmediğin çok bariz. Ben sana sabaha kadar tüm tarihi anlatsam da cevap veremeyeceğin için "geçmiş geçmişte kaldı, ölenler masum insanlar" deyip geçiştireceksin. "Masum insanlar" dediğin insanlar sadece Filistin'de ölmüyor. Çin, Doğu Türkistan'daki Türklere işkence yaparken neredeydin "masum insan savunucusu" arkadaşım benim.

Anlama sorununuz mu var? Neden geçmişte yapılan şeylerin şimdi masum insanlara tesir etmesini izleyeceğiz? Tepkisiz mi kalacağız?

Filistin'i masum göstermeniz çok komik olmuş her şeye tek taraflı bakıyorsunuz emin olun savaşta hiç kimse masum değil bizzat hamas zaten rehineleri infaz edeceğini söyledi. Onun dışında gidip tek taraflı haberleri okumanızı önermem çünkü Filistin'i çok masum gösteriyorlar halbuki Reddit'de hamasın yaptıkları gözukuyor.

Zamanında başımıza geldi zaten, masum askerlerin öldürülürken neredeydin? Bunun hakkında neden bir şey söylemiyorsun? "Şu saçma ve yersiz argümanı neden hala kullanıyorsunuz." deyip geçiştirmişsin yukarda. Ne hakkında konuştuğunu bile bilmediğin çok bariz. Ben sana sabaha kadar tüm tarihi anlatsam da cevap veremeyeceğin için "geçmiş geçmişte kaldı, ölenler masum insanlar" deyip geçiştireceksin. "Masum insanlar" dediğin insanlar sadece Filistin'de ölmüyor. Çin, Doğu Türkistan'daki Türklere işkence yaparken neredeydin "masum insan savunucusu" arkadaşım benim.
Arkadaşım tekrardan söylüyorum algılama sıkıntın mı var ? "ŞU AN" bu söylediklerini neden konuşuyoruz ? Dediklerinde haklı olabilirsin diyorum sen hala ben her şeyi anlatırım da bla bla..."

Çin, Doğu Türkistan'daki Türklere işkence yaparken neredeydin "masum insan savunucusu" arkadaşım benim.
Ne mi yapıyordum ? Sence ?

Hastane vurulmuş, 850 kişi ölmüş. İçinde çoluk çocuk kadınlar var. Hala söylediği şeylere bak, rezil insanlar.
Sizin gibiler konuyu insanlığa çekip duyar kasmayı çok sever 😄, bu kafayla devam eder. Yarın bir gün o acıdığınız insanlar kafanızı kesip elinize verdiğinde iş işten geçmiş olacak. Size laf falan anlatılmaz. Cehaletinizde boğulun 😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu adamın ifadelere bakar mısın ya ? Biz mi yaptık falan filan. Ulan yatacak yeriniz yok sizin yatacak!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı