İsrail roketleri ile yıkılan binalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana somut örneklerle gel. Demokrasi kavramını ortaya atanlar gayrimüslimler, kadınlara haklar tanıyan gayrimüslimler, araba üretenler gayrimüslimler, aya roket atanlar gayrimüslimler. 2-3 Müslüman bilim adamı göstermekle olmuyor bu iş. Bilim ve teknoloji deyince, İslam akla son gelen şeylerden.

Umarım ilk halifelerin seçimle başa geldiğini biliyorsundur? Ve bilim teknoloji zamanında Müslüman'ların elindeydi. Gevşedik sadece.

Rusya'nın dağıldıktan sonra oluşan Çeçenistan'ın yeni Rusya hükumetine saldırması sonucu benzer olaylar olmuştu. Putin sivilleri öldürmek pahasına yoğun saldırı yapmıştı. 80 bin sivilin öldüğü bu saldırıyla Rusya kontrolü eline aldı. Buna benzer bir şekilde Gazze için de aynısı olacaktır diye tahmin ediyorum.

Bana somut örneklerle gel. Demokrasi kavramını ortaya atanlar gayrimüslimler, kadınlara haklar tanıyan gayrimüslimler, araba üretenler gayrimüslimler, aya roket atanlar gayrimüslimler. 2-3 müslüman bilim adamı göstermekle olmuyor bu iş. Bilim ve Teknoloji diyince, İslam akla son gelen şeylerden.
Dine göre yargılama çok saçma ama buyur sana somut kaynak.

Hocam haklısınız ama ben İsrail halkının Aksa bombalanınca dans etmesini doğru bulmuyorum. Aynı şeyi Müslümanlar yapsa terörist derler hemen. Amerika, Almanya, Fransa...
Zaten yapılıyor. "Allahu ekber!" diye bomba patladıktan sonra sevinçle bağıranlar var. Müslüman olsalarda olmasalar da aynı kefeye konuluyoruz.

Bana cımbızlama yaparak şu ateist şunu yapmış diyorsun ya bana toplumla gel dostum. Arabayı, tankı, telefonu hep gayrimüslim toplumlar geliştirmiş.
Hala saçmalamaya devam.
Kadınlara haklar tanıyan.
İlk ülkelerden birisi Türkiye. Atatürk'ün yaşadığı zamanlarda. Bak bakalım dediklerini ilk üretenler ne zaman kadınlara haklar tanımış? En az 30-40 yıl sonradır. Zaten dediklerinin çoğu da uzak doğu ülkelerinden çıkma. Çin de bu olayların başında ayrıca.

Daha fazla mesaj yazmayacağım sana. Umarım yaptığın ve kabul ettiğin ırkçılığa yarın öbür gün ABD'ye veya Avrupa'ya gittiğin zaman maruz kalırsın. Onlara da dersin bizim toplum DAEŞ'i destekliyor! 🤣

Üzücü ama sonuçta savaş. İsrail savaşı kazanacak gibi. Bazı abartan arkadaşlar var. Adam ne yapsın? "Şurada bina var oraya atmayalım, boş yere atalım yazık " mı desin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı