İsrail roketleri ile yıkılan binalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Pkk'yi turkiye de de savunanlar var? Filistin resmi olarak egitim verdi PKK'ya.
Bunlar resmi değil mi? Hala olayı Filistin olarak görüyorsunuz. Türkiye İsrail'e tehdit. Aynı şekilde İsrail'de bize. Şimdi değil belki ama İsrail'deki hükümet değişmeyeceği sürece ne olacağını ve ne istediklerini zaten oğlu açıklıyor.

Olayın geçmişini falan bile düşünmemek lazım. Şu anki durum yere düşen adama meydan dayağı atmakla aynı. Bazıları Hamas'ın da büyük bir orduya sahip olduğunu falan sanıyor. Bölgede siyasi ve askeri faaliyetleri olan zayıf bir topluluk sadece. İsrail ile boy ölçüşemez.

Buraya da bakarsan iyi olur sanırım. Mesajına muheteşem atan arkadaşların da, neden attığını merak etmek isterdim. :D

Wiki linki atıp kaynak olarak göstermek iyiymiş. Fikrimi belirtirdim ama kurallara göre ban yememe sebep olabilirdi.
(Hakaret vs. değil, din açısından biraz ağır olacağı için)

Bunlar resmi değil mi? Hala olayı filistin olarak görüyorsunuz. Türkiye İsrail'e tehdit. Aynı şekilde İsrail'de bize. Şimdi değil belki ama İsrail'deki hükümet değişmeyeceği sürece ne olacağını ve ne istediklerini zaten oğlu açıklıyor.

Hocam simdi Türkiye'de abdullah ocalanin kardesini devlet trt ye cikardi ayrica bir parti lideri pkknin onderlerinden yani her ulkede var boyle fakat filistin pkknin olusmunu saglayan ulkelerden biri.

Bunu demek istemezdim, ancak yeter.

Filistine bunların yapılması tabii ki beni de üzüyor, ancak aranızda hiç Filistin'in askerlerini gören oldu mu? Bu ülkenin hiç askeri yok mu? Nerede bu Filistin askerleri? Askerler İsrail askerlerinin üzerine gitse, 2-3 İsrailli asker öldürse zaten vatandaşlar bundan güç alıp askerlerle beraber saldıracak. Asker yok mu hiç Filistin'de ?

Buraya da bakarsan iyi olur sanırım. Mesajına muheteşem atan arkadaşların da, neden attığını merak etmek isterdim. :D

Hocam biliyorum zaten o coğrafyada 1700 yıl kalması bile mucize ama oraya gelen Müslüman'larda oranın Yahudilere ait olduğunu biliyordur ve tapınak tamamen yıkılmamış şimdi adamın damarına basar gibi üstüne inşaat edilmiş, yahudiler zayıfmış ses çıkarmamış ee şimdi güçlendi nolucak eyvallah çekecek hali yok adamlar kutsal ev diyorlar. Onlar için önemli. Şimdi bir olay oldu Kabe yıkıldı başka dinden biride neyse uzun zaman oldu deyip kendi ibadethanesini yapsa biz Müslüman'lar neyse uzun zaman oldu zaten bunlarda yıkmamıştı mı diyicez ya da Kabe tekrar mı inşa edeceğiz?

Olmaz, olmaz söyle sen.

Ban yediğim zaman da bunu diyebilecek misin? Hayır.
O zaman gereksiz bir durum için söylemeye gerek yok, kısaca arapseverliğe devam edebilirsiniz.

Hocam simdi Türkiye'de abdullah ocalanin kardesini devlet trt ye cikardi ayrica bir parti lideri pkknin onderlerinden yani her ulkede var boyle fakat filistin pkknin olusmunu saglayan ulkelerden biri.

Biraz araştır lütfen, çok az bile araştırsan anlarsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı