İsrail roketleri ile yıkılan binalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Belli zaten vicdan olmadığı hepsi ruhunu İsrail'e satmış. Kaç paraya sattınız ruhunuzu?
Savaşta vicdan diye bir şey yoktur. Eğer savaşta vicdanlı olursan sonra ki gün senin cenazen çıkar.
Gün gelince size de merhamet edilmezse ağlamayın. Merhamet etmeyene merhamet edilmez.
Merhamet edene de merhamet edilmez.

Savaşta vicdan diye bir şey yoktur. Eğer savaşta vicdanlı olursan sonra ki gün senin cenazen çıkar.

Merhamet edene de merhamet edilmez.

Yarın öbür gün yahudiler seni öldürmeye geldiklerinde aynı şeyi söylersin onlarada. Mesele din meselesi İsrail İslam düşmanı bir ülke insanları dinleri yüzünden öldürüyor hala gelmiş ırçılık yapıyorsunuz. Adamların dinleri bozuldu gitti ama hala arkasındalar korumaya çalışıyorlar sizin gibi küfür edip hakaret etmiyorlar. İnsanda azıcık utanma olur yüzü kızarır artık ne kadar arsızlaşmışlarsa.
Gelseler sizin gibileri öldürseler ben de hiç acımam sizin gibilere.

Yarın öbür gün yahudiler seni öldürmeye geldiklerinde aynı şeyi söylersin onlarada. Mesele din meselesi İsrail İslam düşmanı bir ülke insanları dinleri yüzünden öldürüyor hala gelmiş ırçılık yapıyorsunuz. Adamların dinleri bozuldu gitti ama hala arkasındalar korumaya çalışıyorlar sizin gibi küfür edip hakaret etmiyorlar. İnsanda azıcık utanma olur yüzü kızarır artık ne kadar arsızlaşmışlarsa.
Onlara göre de senin dinin bozuldu. Ayrıca din meselesi ise bize ne? Ben orada ki insanlara bakarım. Hiç birimiz küfür ya da hakaret etmedik zaten. O zaman seni de öldürürler. Az önce merhamet etmeyene merhamet edilmez demedin mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İsrail ırkçı bir din yani bütün yahudiler aynı ırktan denebilir. Ayrıca biz ne zaman küfür ettik dine? Bizim gibileri öldürseler acımazmışsın. Bir de bana vicdansız diyorsun :D

Yarın öbür gün yahudiler seni öldürmeye geldiklerinde aynı şeyi söylersin onlarada.

Fırsat vermemek için çalışkan olmak zorundayız diyorum zaten biz hazır olursak zarar veremezler bize.

Sen yine de merhamet et. Büyüklük sende kalsın.

Büyüklüğe değil üstünlüğe ihtiyacımız var ve bunu sağlamak için gereken her şeyi yapmalıyız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Coğrafi konumumuz nedeni ile her zaman tetikteyiz biz. Merhamet göstermelerine gerek yok sanki bugüne kadar çok gösterdilerde.
Madem ülkecek filistinin yanındayız keselim o zaman İsrail ile olan ticareti. Almayalım tohum falan yerli tohuma önem verelim. İsrailden 12 milyar dolarlık tohum alıyoruz hadi almayalım hadi yarın çıkıp İsraile biz sizinle olan bütün ticareti kesiyoruz diyelim.
İsrail büyükelçiliğini yollayalım kendi ülkelerine. Bu iki devlet arasındaki ilişkiyi ne kadar zedeler farkında mısınız? İsrail gibi bir ülkeyi karşımıza almak isteyeceğimiz son şeylerden.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı