İsrail ülke genelinde Olağanüstü hal ilan etti!

İsrail'in açıklamasına göre vurulan o binalar saldırıyı gerçekleştiren terör örgütünün üst düzey yöneticilerinin kaldığı evlermiş. Bazıları forumda bu görüntüleri sivillere bilerek saldırıyor diye paylaşmıştı, düzeltme yapalım.

Haberde geçen kayıplar:

Filistin tarafı: 400 ölü.

İsrail tarafı: 350 ölü, 1800 yaralı (356 ağır), 750 kişi kayıp/kaçırılmış.

Ülkede de amma popülist, siyonist destekçisi eleman varmış. İsrail'in emperyalist ülkelerin kuklası olduğundan bir haber fanatikliğini yapıyorlar. Fazla sosyal medya kullanıyorsunuz gençler. 1-2 İsrail edit izleyip fanı olmuşssunuz.

Ülkede de amma popülist, siyonist destekçisi eleman varmış. İsrail'in emperyalist ülkelerin kuklası olduğundan bir haber fanatikliğini yapıyorlar. Fazla sosyal medya kullanıyorsunuz gençler. 1-2 İsrail edit izleyip fanı olmuşssunuz.
Dupeduz cahil kalmis bizim halk, bunu egitim bile duzeltemez.

Siz Filistini mi destekliyorsunuz / haklı buluyorsunuz?

İsrail bu savaşı illa kazanır. Olan Filistin halkına olur.

Tarihi araştırın derim.

Dostum sen acaba nerenin maymunusun? Ben attığım yorumlarda ne Filistini ne İsrail'in tarafını tuttum buna rağmen hala insanlar bana filistin yanlısıymışım gibi davranıyor sırf İsrail'i sevmediğimden yorum yaptım diye söyledim şu konuda attığım mesajlara bir gidin bakın ikisi de birbirinden beter al birini vur ötekine dedim 10 kere sen gelmiş bana tarihi araştır diyorsun arapların bize yaptıklarını ben bilmiyor muyum? Allah için hangi mesajımda Filistini tuttum?
Ya da hangi mesajımda İsrail'i tuttum benim ilk yazdığım İsrail'i sevmediğimdi ondan sonraki yazdıklarımda iki ülkeninde birbirinden beter olduğunu söyledim hiçbir zaman taraf tutmadım ama bu konuda onlarca kişi bana Filistin yanlısıymışım gibi gereksizce cevap verdiniz ben anlamadım niyedir bu gereksiz yükselmeleriniz? he merak ediyorsunuzdur belki onu da söyleyeyim ne gericiyim ne de araplara karşı bir sevgim var Müslüman bile değilim.

İsrail, terör örgütü Hamas'ın saldırılarından ötürü ülke genelinde olağanüstü hal ilan etti. Yüzlerce sivil-asker ölü var, tanrı İsrail'in yanında olsun.
Eki Görüntüle 1969541
Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hamas ve adolf Hitler arasında bir bağ olabilir mi acaba?

Geri
Yukarı