İsrail ülke genelinde Olağanüstü hal ilan etti!

Baktığımız zaman bir destek verilecekse bu İsrail olmalı. Filistin'in PKK'ya yaptığı yardımlar, Ermenistan terör örgütüne yapılan yardımlar ve Filistin bayrağının Osmanlıya ihanetinin sembolü olması aslında her şeyi açıklıyor.
Atamız diyorum. Onca fabrika kurdu hangisj ülkene ait devletin kendisine ait hangi şehirde ne kadar mülke sahipsin ne kadarı yabancı insanların bence birde dönüp kendi ülkesine bakmalı insan 🫡

Sadece aradaki insanlara üzülüyorum filler teipişiyor alttaki böcekler ölüyor kısacası.

Hamas yaptığını akıllım almıyor.
Onca zaman değil de niye şimdi ve sivillere saldırıp sonra kadınlara kızlara şey yapmak ( bu işin altındanda bir şey çıkacak ama biz çok sonra öğreneceğiz) sadece Fatih Altay'lı videosunu izle ben çünkü o video sonuna kadar katılıyorum.
İsrail'in bu zamana kadar yaptıklarını sovunmuyoruz ama şu an yaşananlara bakıldığı zaman neyse ucu çok açık bir konu daha fazla yazımasam iyi olur.

Onca zaman değil de niye şimdi ve sivillere saldırıp sonra kadınlara kızlara şey yapmak ( bu işin altındanda bir şey çıkacak ama biz çok sonra öğreneceğiz) sadece Fatih Altay'lı videosunu izle ben çünkü o video sonuna kadar katılıyorum.
İsrail'in bu zamana kadar yaptıklarını sovunmuyoruz ama şu an yaşananlara bakıldığı zaman neyse ucu çok açık bir konu daha fazla yazımasam iyi olur.
Az yalan söyle, propaganda yapıyorsun şuan. 3-5 olay harici bilerek yapılan durum söz konusu değil. Planlı yapılmadı yani o olayların bazıları, savaş gereği her türlü oluyor onlar. Asıl iğrenç durum planlı şekilde sivillere zarar veren İsrail'in durumu.

Propaganda yapmıyorum nerede diye baktım bulamadım 😂
Bu yazılanın neresi propaganda diye 🤔 düşündüm. Ama bulamadım.
Her hangi bir kötüleme veya bir tarafı yere vurup ötekini vurmadım mi diye baktım sadece herkesin bildiği gördüğü şeyleri yazmışım.🤔
Sadece arada bir şeyler oluyor ama neden olduğunu veya kimlerin destek verip vermediğini bilmediğimizi ve kimlerin bu işin altında olduğunu bizim daha çok daha sonra öğreniceğimizi yazdım.
Neyse ya her yerdesiniz anca insanları karalamak için bu tür sözler kullanırsınız 😀

Terörizmle mücadele konusunda dost ülke İsrail'e başarılar diliyorum 🇹🇷🇮🇱

Benim teröristim seninkini döver kavgası başlamış. Hayır seninki daha terörist hayır seninki hayır seninki hayır hayır kesinlikle seninki, yok yok seninki 🤣🤣🤣

Yanlış bilgi
Atamız diyorum. Onca fabrika kurdu hangisj ülkene ait devletin kendisine ait hangi şehirde ne kadar mülke sahipsin ne kadarı yabancı insanların bence bir de dönüp kendi ülkesine bakmalı insan 🫡

Senin atan fabrika kurmadı, hepsi kolpa yalan.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı