İsrail'i kim durduracak ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tayyip amcam Türkiye kendi savaş uçaklarını kendisi üreticek demişti ama...

@Ahmet Altunova

Hocam bak senin ne demeye calıştığını net anlıyorum fakat o iş öyle olmaz. İsrail dediğin ülke İstanbul kadar nüfüsu olan bir yer. Kendi ağzınla söylüyorsun tek kişilik bir savaş değil eğerki bir savaşa dahil olsak ve İsraili devirsek binlerce can kaybından sonra ve enflasyon düşse Türkiye diye bir ülke kalır sanıyorsan yanılıyorsun.

Bu linki incelemeni öneririm. Dünyanın en güçlü 10 ordusu - Diğer - Habertürk Galeri | Sayfa: 1

Şu listedeki ilk 6 ülke süpürür her yeri süpürür..

Tayyip amcam Türkiye kendi savaş uçaklarını kendisi üreticek demişti ama...
Tayyip amcan daha çok teknoloji değil de, beddua ile devirmeyi ve dua ile ekonomiyi geliştirip, açıkları kapatmayı düşünüyor. Türkiye'nin son 12 sene içerisinde gelişimine bakıldığında ortaya çıkan tablo kısacası bu maalesef...

Hop. Arkadaşlar siyasi partilerin başkanlarını katmayalım bence. :)

Hocam bak senin ne demeye calıştığını net anlıyorum fakat o iş öyle olmaz. İsrail dediğin ülke İstanbul kadar nüfüsu olan bir yer. Kendi ağzınla söylüyorsun tek kişilik bir savaş değil eğerki bir savaşa dahil olsak ve İsraili devirsek binlerce can kaybından sonra ve enflasyon düşse Türkiye diye bir ülke kalır sanıyorsan yanılıyorsun.

Bu linki incelemeni öneririm. Dünyanın en güçlü 10 ordusu - Diğer - Habertürk Galeri | Sayfa: 1

Şu 6 süpürür her yeri süpürür..
Dostum sen benim dediğimi anlamadın işte bak. Şuan katliam olan bir Müslüman ülkesi. Senin düşüncen susup o ülkenin yok oluşunu izleme gibi bir düşünce söylüyorsun. Yarin bir gün bize bu savaş geldiğinde ne yapmayı düşünüyorsun? Benim dediğimde benim orada Müslüman bir insan yaşıyor katliam oluyor onlarda savaşmak zorundalar Türkiye savaş çıkarsa ben hiç düşünmeden gider ölürdüm onların gücü de umurumda da değil. O savaş yarın bir gün bize de gelecek şimdi susarsak bir daha hiç konuşamayız.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Ahmet Altunova Türkiye'yi deviremezler diye düşünüyorum.
Neden devrilmesin dostum şuan bizim ülkemizle ilgili iç savaş çıkartmaya çalışmıyorlar mi sence. Ülkede iç savaş yaparak işgal edilir zaten. Tanıdığın bir albay, komutan vb. git sor bakim bu zamanda ülke nasıl işgal edilir diye.

@Ahmet Altunova

Mesele benim vatanıma gelince yapmasını bilirim sizin haddiniz değil benim vatan severliğimi ölçmek.
Diğer kardeş Müslüman vatanı umurumda değil diyorsun yani. Biz insanız onarlar insan değil mi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı