ISS önerisi

BeyazEmre37

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ben fiber internet alacağım, kafamızda Türk Telekom'un 24 Mbps fiber 99 TL olan paketi almak var fiber altyapısı daha yok ama yapılıyor, arka sokağa falan döşeniyor. Benim kafamdaki 3-5 hafta bekleyip, bize de döşenince hemen o paketi almak istiyorum. Sizin de başka önerimiz var mı? 100 TL altına eğer varsa lütfen cevap yazın.

Bizde onun fiberini ilanından 24 mbps 95 TL olanını düşünüyoruz
Güzelmiş aslında altyapı falan istiyormu fiber internet ne kadar 24 falan olsa da hemen açar onu istiyorum ama sizin internette baya iyiye benziyor

Merhaba arkadaşlar. Ben fiber internet alacağım, kafamızda Türk Telekom'un 24 Mbps fiber 99 TL olan paketi almak var fiber altyapısı daha yok ama yapılıyor, arka sokağa falan döşeniyor. Benim kafamdaki 3-5 hafta bekleyip, bize de döşenince hemen o paketi almak istiyorum. Sizin de başka önerimiz var mı? 100 TL altına eğer varsa lütfen cevap yazın.
Tavsiyem Millenicom tercih etmenizdir. Millenicom ile ilgili tüm soru ve cevaplara buradan ulaşabilirsiniz. Kısaca kendimce objektif bir değerlendirme yaptım ve Millenicom hakkında en çok sorulan soruları içtenlikle cevapladım. Ayrıca Millenicom, taahhütsüzdür.

TürkNet veya Millenicom daha iyi olur. 100 Mbps alabilirsin bu firmalardan daha uygun fiyatlara. TürkNet şu an fiber altyapıda F/P şu an için.

Yeni konular

Geri
Yukarı