ISS önerisi

veysel kuşci

Centipat
İyi bir internet servis sağlayıcısı arıyorum. Şu an Türk Telekom kullanıyorum ve 1 aydır düzenli olarak 11:00 ile 19:30 arası interneti kesıyorlar ilk hafta altyapı çalışması var denip oyaladılar dün Twitter'da gezinirken bir profesörün attığı tweeti gördüm Türk Telekom bilerek kesiyor hatlarda yoğunluk olduğu için. Ben de tam dakikasında aradım ve konuştum adamlar diyor ki: Herhangi bir çalışma gözükmüyor. Bir dedikleri ötekini tutmuyor neyse fırçaladıktan sonra açtılar ve internet geldi. Neyse kusura bakmayın, konudan koptuk. Neyse, bildiğiniz iyi bir marka var mı? Ben şahsen TürkNet'e baktım ve 35 Mbps ve 75Mbps destekleniyor dendi. Ona mı geçsem acaba? Kullananlar yazabilirse, şimdiden teşekkürler.

Oris Telekom kullanıyorum memnunum. Bir bakabilirsiniz. 45 Download 7.50 - 8 Upload sağlıyor bana.

Türk Telekom'dan kurtuldum. Taahhüt istemediği için yaşadığım banliyöde Turknet'e geçiş yaptım. Türk Telekom'un 10 Mbps üzeri kaldırmaz dedikleri hat üzerinden ne hikmetse 35 Mbps hız alıyorum. Geçişin ilk günü direkt VDSL porta geçişi tamamladır.

Türk Telekom'dan kurtuldum. Taahhüt istemediği için yaşadığım banliyöde TürkNet'e geçiş yaptım. Türk Telekom'un 10 Mbps üzeri kaldırmaz dedikleri hat üzerinden ne hikmetse 35 Mbps hız alıyorum. Geçişin ilk günü direkt VDSL porta geçişi tamamladır.

Bende çok geçmek istiyorum ama herkes müşteri hizmetlerinden şikayetçi. Siz bir sorun yaşadınızmı.

Bende çok geçmek istiyorum ama herkes müşteri hizmetlerinden şikayetçi. Siz bir sorun yaşadınızmı.
Bundan önce öğrencilik zamanımda kullandım. 3 yıl gibi bir süre içerisinde toplamda 5-6 kere sorun yaşamışımdır. Yazılı mesaj ile bir keresinde sorun 2 gün çözülememişti. Onun dışındaki sorunlar aynı gün çözülürdü. Asıl bu yerleşim yerinde sorun yaşarsam hızlarını merak ediyorum. Daha 2 ay oldu. Şu ana kadar sıkıntı yok.

Bundan önce öğrencilik zamanımda kullandım. 3 yıl gibi bir süre içerisinde toplamda 5-6 kere sorun yaşamışımdır. Yazılı mesaj ile bir keresinde sorun 2 gün çözülememişti. Onun dışındaki sorunlar aynı gün çözülürdü. Asıl bu yerleşim yerinde sorun yaşarsam hızlarını merak ediyorum. Daha 2 ay oldu. Şu ana kadar sıkıntı yok.

Peki istediğiniz hızı alabiliyor musunuz? Ben 16 Mbps kullanıyordum taaki 1 hafta önceye kadar 12'ye düşürdüler ya da TürkNet'e geçsem 35 Mbps hızmı sizce yoksa 75 Mbps hız mı?

Geri
Yukarı