ISS Önerisi

Noms

Hectopat
Daha fazla  
TurkNet yaptığı zam ile birlikte 250 TL'e geliyor. Alternatif sağlayıcılara geçmeyi düşünüyorum. Kullandığınız firmaları önerir misiniz?

PoyrazNet kullanıyorum 95 TL. :D 100 TL görmeyen nadir firmalardan birisi. Ağustos ayından beri kullanıyorum, memnunum.

Buyur patron. 100 kullanıyorum CS:GO 46 - Valorant 9 ping.

Dosya Ekleri

• 626050F9-978B-4A04-AAA0-D2AD25CB0557.jpeg
    626050F9-978B-4A04-AAA0-D2AD25CB0557.jpeg
    65,9 KB · Görüntüleme: 66
Türkiye'de ISS ve altyapı büyük oranda şans işi bu yüzden kesin şunu kullanın demek mümkün değil.

Ben 2 ay önce TurkNet'ten Netspeed'e geçtim memnunum.

Bende Türk Telekom'u değiştireceğim net Speed iyi midir 100Mbps veriyor bulunduğum yere.

Önümüzdeki 1-2 ay içerisinde (Şubat içerisinde muhtemel) diğer ISS'lere de büyük ihtimalle zam gelecektir. Zira hepsi TT altyapısı kullanmakta. Benim öngörüm diğer ISS'lerinde %25-35 arası bir zam yapacağı yönünde. Yani örneğin NetSpeed tercihi yapıp geçiş yapmanız halinde halihazırda 159TL olan pakete 200 bandında bir fiyat ödemeniz mümkün. Zam yapılmayacağı garantisi veren taahütlü tarifesi de olmadığı için insanı düşündürtüyor maalesef. Türk Net hizmetinden memnun olup, farklı ISS'ye sırf maddi sebeple geçmek isteyen insanları arada derede bırakıyor bu durum... Hala karar veremedim ben de napacağıma.

Geri
Yukarı