ISS önerisi

harajukubarbie

Kilopat
Hangi ISS'ye geçmeliyim? GeForce Now kullandığım için hızlı bir internete ihtiyacım var ayrıca uygun olmalı. Ben Gıbırnet'in 100Mbps'lik paketini düşünüyordum. Kullananlar varsa nasıl olduğunu yazabilir mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201220_162416_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201220_162416_com.android.chrome.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi ISS'ye geçmeliyim? GeForce Now kullandığım için hızlı bir internete ihtiyacım var ayrıca uygun olmalı. Ben Gıbırnet'in 100Mbps'lik paketini düşünüyordum. Kullananlar varsa nasıl olduğunu yazabilir mi?
Şuan 100Mbps'lik Turkcell Superonline kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım.

İnanın bulunduğunuz apartmana göre değişiklik gösterebilmektedir. Gıbırnet sizin sokakta kullanım çok yoğunsa bağlantı kötü olabilir mesela. Ama aynı yoğunlukta olan kablonet daha stabil çalışabilir. Komşularınıza danışmanızı öneririm önce. Ben her taşındığımda bunu yaparım. Gerekirse gidip hız testi bile yaptığım oldu. Eski evimde türknet kullanırken burada kablonet kullanıyorum... Her ikisindende konuma göre memnundum ancak bu evde türknet başta kablolama dolayısıyla kötü oalcaktı..

Hat değerleriniz iyi görünüyor. Comnet hakkında ne düşünürsünüz? Tabii, VDSL'ye hizmet veriyorlar mı, bilmiyorum.

Ben Gıbırnet'in 100Mbps'lik paketini düşünüyordum.

Yıllar önce beni dolandırmaya çalışmışlardı. 😂
Yıl 2015, bize de "bulunduğunuz yerde altyapı yok, taahhütünüzü ücretsiz iptal edeceğiz" diyerek cayma bedeli kesmişlerdi. Dava açacağımızı söyleyince hemen geri vites yaptılar.

Superonline'yi ben de önermiyorum.

Hat değerleriniz iyi görünüyor. Comnet hakkında ne düşünürsünüz? Tabii, VDSL'ye hizmet veriyorlar mı, bilmiyorum.

Yıl 2015, bize de "bulunduğunuz yerde altyapı yok, taahhütünüzü ücretsiz iptal edeceğiz" diyerek cayma bedeli kesmişlerdi. Dava açacağımızı söyleyince hemen geri vites yaptılar.

Superonline'yi ben de önermiyorum.

Evet o konuşmayı gördüm. Ben WhatsApp'ta konuşmuştum gıbırnet ile yani hızlı cevap veriyorlar. O konuşmada ise yazanın da hatası var biraz. Yani ikisi de suçlu. Direkt sitem etmek yerine düzgünce halledilebilirdi.

Evet o konuşmayı gördüm. Ben WhatsApp'ta konuşmuştum gıbırnet ile yani hızlı cevap veriyorlar. O konuşmada ise yazanın da hatası var biraz. Yani ikisi de suçlu. Direkt sitem etmek yerine düzgünce halledilebilirdi.
Hocam her şekilde bir müşteri temsilcisi böyle konuşamaz. Ayırca adam da demiş 50 bin abonemiz var diye. Bence kesinlikle uzak durun.

Yeni konular

Geri
Yukarı