ISS önerisi

Millenicom: Sansür uyguluyor
Türk Telekom: Sansür kaynağı
Türknet: Güven olmuyor
COMNET: Müşteri hizmetleri internetinle ilgili bir problem olduğunda 14 yaşında toksik kız gibi tavır yapabiliyor.
Netspeed: İyidir
Kablonet: İyidir
Superonline: Daha iyidir. (Kendi altyapısı varsa, bunu da kontrol etmeni öneririm)

Benim önem verdiklerim bunlar, sansüre önem vermezsen sansür uyguluyor dediklerim de iyidir.
@Dümdüz superonline altyapı nerden kontrol edebilirim ?

@Dümdüz superonline altyapı nerden kontrol edebilirim ?
Bu konuda tüm altyapı kontrolleri var:

Millenicom: Sansür uyguluyor.
Türk Telekom: Sansür kaynağı.
TurkNet: Güven olmuyor.
Comnet: Müşteri hizmetleri internetinle ilgili bir problem olduğunda 14 yaşında toksik kız gibi tavır yapabiliyor.
Netspeed: İyidir.
Kablonet: İyidir.
Superonline: Daha iyidir. (kendi altyapısı varsa, bunu da kontrol etmeni öneririm)

Benim önem verdiklerim bunlar, sansüre önem vermezsen sansür uyguluyor dediklerim de iyidir.

Hocam sansür derken sansür ne oluyor?

Bazı ISS'ler bazı bölgelerde iyi iş çıkartırken bazı bölgelerde can sıkıcı hizmet verebiliyorlar. O yüzden bölgendeki memnuniyet oranına göre karar vermek en sağlıklı olanı olacaktır.

İlk aşamada taahhütsüz seçenekleri değerlendirmende fayda var. Bu durumda beğenmeme durumunda diğer alternatife kolaylıkla geçebilirsin.

Benim bulunduğum bölgemde Telekom VDSL ve Superonline Fiber altyapısı mevcut. Türknet'te Telekom altyapısı ile tam 100Mbit alabiliyorum. Superonline'da daha yüksek hızlar mevcut ancak hem taahhüt durumu can sıkıcı hem de kendi modemlerini zorunlu tutuyorlar. Şu modem konusundan dolayı bile Superonline'a saygı duyasım gelmiyor. Ben neden senin modemini kullanmak zorundayım?

Bazı ISS'ler bazı bölgelerde iyi iş çıkartırken bazı bölgelerde can sıkıcı hizmet verebiliyorlar. O yüzden bölgendeki memnuniyet oranına göre karar vermek en sağlıklı olanı olacaktır.

İlk aşamada taahhütsüz seçenekleri değerlendirmende fayda var. Bu durumda beğenmeme durumunda diğer alternatife kolaylıkla geçebilirsin.

Benim bulunduğum bölgemde Telekom VDSL ve Superonline Fiber altyapısı mevcut. Türknet'te Telekom altyapısı ile tam 100Mbit alabiliyorum. Superonline'da daha yüksek hızlar mevcut ancak hem taahhüt durumu can sıkıcı hem de kendi modemlerini zorunlu tutuyorlar. Şu modem konusundan dolayı bile Superonline'a saygı duyasım gelmiyor. Ben neden senin modemini kullanmak zorundayım?
MAC klonlama ile modem değiştirebilirsiniz.

MAC klonlama ile modem değiştirebilirsiniz.
Olur da Superonline'a geçersem mecburen öyle yapacağım ancak böyle bir şeye zorlaması can sıkıcı.

Anladım hocam ben de internetimi değiştirmeyi düşünüyorum. Netspeed altyapım var ve 68 Mbps çekiyor sizce Netspeed'in Ultimate fiber adlı paketini aliyim mi yoksa başka bir paket ya da internet önerir misiniz?
Ben de Netspeed geçmeyi düşünüyorum, bakalım bir ortalık durulsun; diğer ISS'ler de zam yapacak mı görelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı