ISS önerisi

ThanatosDrake

Hectopat
Daha fazla  
Taşındığmızdan beri internetimde kesintiler oluyordu (Yaklaşık 2 sene) her gün TTNET'e şikayetler yazıyordum ve her zaman "hız değerleriniz normal, sorun sizde bizde değil" deniyordu. Ve bu gün cidden gına geldi ve superonline'a geçmeye karar verdim. Fakat superonline'a geçince bu kesintiden kurtulabileceğimden emin değilim. Ne yapmalıyım?

Evimiz 2 katlı ve odam üst katta modem ise direk televizyonun yanında kesinti o yüzden olabilir mi?
TTNET'te 8MBPS akk'siz bir paket kullanıyordum. 107 lira ödüyordum. Superonline'da 16MBPS falan akk'siz paket var mı? (Fiber altyapım yok. ADSL var)

Fakat superonline'a geçince bu kesintiden kurtulabileceğimden emin değilim. Ne yapmalıyım?
Kurtulursun. En azından daha iyi hizmet alırsın. Eğer geçince düzelmez ise telekomu arayıp dış mekankablolarını kontrol edilmesini iste gelip iyice kontrol edip sorunu bulurlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı