ISS önerisi

diabloblood63

Picopat
Türk Telekom ve Turkcell'de fiyatlar ortada ama belki değebilir.

Millenicom gibi sağlayıcılarda taahhüt olmadığı için ilk başta fiyatlar uygun olsa da, sonradan yüksek rakamlara çekildiği söyleniliyor.

100 Mbps paket tercih edeceğim. F/P olarak hangi ISS'i önerirsiniz?

Kablonet altyapınızı kontrol edebilir misiniz?

Fiyatı Millenicom'dan biraz pahalı ama taahhütlü olduğu için tam istediğiniz formatta.

Türknet idealdir
Cidden sorun olduğunda 0 destek veren bir firmaya 400 TL veriyor musunuz? Tek işleri reklam yapmak.

İlla taahhütsüz alacaksanız millenicom varken Türknet almayın hocam.

Taahhütlü bir ISS edinin derim, yılda 2 kez zam geliyor, kura göre artabilir de. Turkcell öneririm. 200MB/s paketini kullanıyorum memnunum. Haziran ayında 265TL’ye 12 aylık taahhütle geçiş yaptım. Taahhütlü bir paket alın kafanız rahat olsun.

Ping önemliyse ve özgürlükçüysen sansürcü Superonline ve yüksek pinglerine bulaşma. Bölgende tek fiber oysa eğer ancak o zaman belki tercih edilir. Fiber değilse zaten hiç bulaşma Turknet bin basar.

Türk Telekom bence 6 senedir falan kullanıyorum bence çok iyi.

Fiyatı Millenicom'dan biraz pahalı ama taahhütlü olduğu için tam istediğiniz formatta.

Cidden sorun olduğunda 0 destek veren bir firmaya 400 TL veriyor musunuz? Tek işleri reklam yapmak.

Cevabınıza katılmakla beraber ilgilenen bir firmayla anlaşmak dediğiniz gibi elbette iyidir lakin aralarında en uygun ve sorun yaşamadığımız için şimdilik bunu kullanıyorum. Millenicom denemedim ama türktelekoma gelen zamdan sonra diğer hattıma millenicom düşünebilirim.

Türk Telekom bence 6 senedir falan kullanıyorum bence çok iyi.
son 1 yıldır yaşadığım ani kopmalar olmasa size sonuna kadar katılabilirdim. ping değerleri falan gerçekten iyi de nedensizce bir anda gidiyor.

Cevabınıza katılmakla beraber ilgilenen bir firmayla anlaşmak dediğiniz gibi elbette iyidir lakin aralarında en uygun ve sorun yaşamadığımız için şimdilik bunu kullanıyorum. Millenicom denemedim ama Türk Telekom'a gelen zamdan sonra diğer hattıma Millenicom düşünebilirim.

Son 1 yıldır yaşadığım ani kopmalar olmasa size sonuna kadar katılabilirdim. Ping değerleri falan gerçekten iyi de nedensizce bir anda gidiyor.

Bende de bir ara böyle sorun oluyordu Türk Telekom modemi değiştirdi sorun modemden kaynaklanıyormuş sizde bir arayın isterseniz sizin de modem sorunlu olabilir.

Türknet idealdir
Özellikle son zamanlarda çok fazla memnun olmayan kişi var.

Taahhütsüz almayı düşünmüyorum hocam. Şimdi altyapımı kontrol ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı