Çözüldü ISS seçimi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zafer Saygılı

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba oturduğum sokakta altyapı yoktu bende airwifi denilen yöntemle bir şirketten internet hizmeti alıyorum şu an fiber çekiyorlar şu anda kullandığım tarife 8/2 ama 6-7/1.5 alıyorum pingde yüksek sayılır fiber tamamlanınca ne yapmamı önerirsiniz 55 TL şu an fibere geçmeli miyim yoksa bunda kalınır mı? Eğer fiberse önerdiğiniz tarife ve ISS nedir?

Çözüm
Milenin bayağı tavsiye ediliyor şu aralar ya da TürkNet olabilir en kötü Superonline.

Hiç bir ISS en kötü değildir. Ben bile TT diğer firmaları engellediğinden sevmiyorum. Hiç bir firma müşterisi mağdur etmek istemez ama bazen çalışanlarının bilgisizliği, beceriksizliği eldeki imkanlar buna engel olur.
Binan da Kablonet altyapısı varsa kesinlikle Kablonet almanı öneririm bendeki paketi akıllı sınırsız 100 MB yüzünüzü güldüren kampanya 00-19 arası 100mgbt dowland 5 mgbt upload.
Sadece 19-00 arası 25 mgbt dowland oluyor o bile çok iyi sana Kablonet öneririm altyapın varsa.

Milenin bayağı tavsiye ediliyor şu aralar ya da TürkNet olabilir en kötü Superonline.

Hiç bir ISS en kötü değildir. Ben bile TT diğer firmaları engellediğinden sevmiyorum. Hiç bir firma müşterisi mağdur etmek istemez ama bazen çalışanlarının bilgisizliği, beceriksizliği eldeki imkanlar buna engel olur.

Çözüm
Fiber çeken firma tt mi superonline mı?
Türk Telekom
Binan da Kablonet altyapısı varsa kesinlikle Kablonet almanı öneririm bendeki paketi akıllı sınırsız 100 MB yüzünüzü güldüren kampanya 00-19 arası 100mgbt dowland 5 mgbt upload.
Sadece 19-00 arası 25 mgbt dowland oluyor o bile çok iyi sana Kablonet öneririm altyapın varsa.

Maalesef yok.

Bende Millenicom TürkNet ve NetSpeed gibi firmaları düşünüyorum.

Millenicom fiber öneririm 100 Mbps 100 TL diye hatırlıyorum yanlışım varsa düzeltin. Millenicom VDSL kullanıyorum sıkıntı yaşamadım hiç tavsiye ederim. 1 ay ücretsiz kullanmak isterseniz bu kodu başvuru sırasında kullanabilirsiniz 64001310.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı