ISS tavsiyesi

Daha fazla  
Türk Telekom kullanıyorum alt yapım en fazla 16 veriyor onunda Türk Telekom 8 9'unu anca veriyor taahhütüm bitti TurkNet'e başvuru yaptım 3 defa belge gönderdim ama hep belgeler kayboldu dendi. Şimdi sizce hangi sağlayıcıya geçeyim? Sadece Türk Telekom portu var binada.

Hocam, firmalardan bilgi alın. İnternet siteleri üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Birinde olan port, diğerinde olmayabilir.

Ben TurkNet kullanıyorum. Herhangi bir belge göndermedim belgeleri mail yoluyla ilettiler ben gidip onları çıkartıp imzaladım kuruluma gelen ekibe verdim yeni sistem öyle diye biliyorum siz bence öyle bir teklifte bulunun.

Ben TurkNet kullanıyorum. Herhangi bir belge göndermedim belgeleri mail yoluyla ilettiler ben gidip onları çıkartıp imzaladım kuruluma gelen ekibe verdim yeni sistem öyle diye biliyorum siz bence öyle bir teklifte bulunun.

Sorun şurda kurulum a gelmeyecekler zaten evde intarnet var sadece geçiş yapacağım.
Altyapınız sorunlu ise Türk Telekom'dan çıkmayın.
Diğer operatörlerde bu gibi yerlerde Türk Telekom'un altyapısını kullanıyor.

Türk Telekom sürekli sorun çıkartıyor 16 en düşük 12 almam lazım 8 9 oluyor ping CS:GO'da 300 400'ü görüyor.
Hocam, firmalardan bilgi alın. İnternet siteleri üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Birinde olan port, diğerinde olmayabilir.
Sadece Türk Telekom portu var

Bende aynı yaptım ama ne alaka öyle bir şey bilemiyorum Türk Telekom 50Mbps üstünü vermiyordu TurkNet'te 79Mbps alıyorum.

Biraz saçma iş yapıyorlar. Siz o zaman taahhüt bittiyse iptal ettirin sıfırdan bir başvuru yapın belki daha iyi bir porta bağlanırsınız santralden şansınız varsa.

TTNET'in 90 liraya 8Mbit verdiği binada 80 liraya 100'e 20 alıyorum tam sınırsız. Eğer TTNET böyleyse bunun altyapısını kullanan kim bilir ne olur deme çünkü belli olmuyor. Yalnız şunu da söyleyeyim. Belgene sahip çıkamayan kurum bir sıkıntın olduğunda 40 dereden su getirir gibi duruyor. Böyle yerlerde yapılacak en iyi şey komşularınla mahalleden tanıdıklarınla konuşup kullandıkları interneti öğrenmen. O bölgede hangisinde insanlar memnunsa en iyisi o oluyor. Genel en iyi yok. Çünkü ben de herkesin nefret ettiği Vodafone'dan kusursuz hizmet alıyorum.

Merhaba,

Aşağıda bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davetiye Kodum: JYC94YR73QQF

Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

Turk Telekom Altyapılı Fiber 100mbits WI-FI ile aldığım hızı ve IDM hızını görebilirsiniz.

Evde 1 Akıllı TV, 2 mobil telefon, bir de Laptop bağlı durumda.

d7451ada258d8ecc86f13581dc733a3d.jpeg

4c1141bb953414b13d0d9882abec9e9e.png

58c2ea68fb3137810f81ab1ca6eaf683.jpeg

Geri
Yukarı