ISS Tavsiyesi

st1717

Decapat
Merhaba. 2 yıldır TürkNet kullanıyorum, YAPA altyapısından yararlanıyorum fakat 14 gündür internete bağlanamıyorum. Farklı bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum. Ne tavsiye edersiniz? ADSL altyapım var, 10 Mbps'ye kadar destek alıyorum.

Merhaba. 2 yıldır TürkNet kullanıyorum, YAPA altyapısından yararlanıyorum fakat 14 gündür internete bağlanamıyorum. Farklı bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum. Ne tavsiye edersiniz? ADSL altyapım var, 10 Mbps'ye kadar destek alıyorum.

Normal de Millenicom'u önerirdim ama en fazla 10 Mbps alabilecekseniz NetSpeed sizin için en ideali olur.

Bilindikten şaşmayacaksın hocam. Sonra "İnternet gidip duruyor","Servis bakmıyor","Telefonlarıma cevap verilmiyor","Vaadettikleri hızı sunmuyorlar" gibi başlıklarla doluyor forum. Superonline, Turk Telekom gibi firmaları öneririm. Birinci önceliğim Superonline olur.

Bilindikten şaşmayacaksın hocam. Sonra "internet gidip duruyor","servis bakmıyor","telefonlarıma cevap verilmiyor","vaadettikleri hızı sunmuyorlar" gibi başlıklarla doluyor forum. Superonline, Türk Telekom gibi firmaları öneririm. Birinci önceliğim Superonline olur?

Haklısınız hocam aynı sorundan muzdaribim bende.

Geri
Yukarı