İstanbul 29 Mayıs Yönetim Bilişim Sistemleri Okunur mu?

dehayz

Hectopat
Daha fazla  
Selam, 29 Mayıs Üniversitesinde %50 Burslu YBS okumayı düşünüyorum fakat kararsız kaldım çok muhafazakar olduğundan vs. bahsediliyor. Okuyan arkadaşlar varsa yanıtlarlarsa memnun olurum.

Bilgi edinebildin mi ? Daha yeni araştırmaya başladım. Dediğin gibi muhafazakar bir yer ise ben muhafazalar insanlar arasında barınamam. Diğer üniversitelerde ise fiyatlar çok olduğu için yerleşmem imkansız.

Bilgi edinebildin mi ? Daha yeni araştırmaya başladım. Dediğin gibi muhafazakar bir yer ise ben muhafazalar insanlar arasında barınamam. Diğer üniversitelerde ise fiyatlar çok olduğu için yerleşmem imkansız.
Ankara'ya bakmaya başladım hocam açıkcası baya araştırdım öyle diyolar.

Arkadaşlar bölüm seçimi önemli ancak üniversite seçimi de o kadar önemli olabiliyor doğru araştırmak lazım bu süreçte devlet okullarına ağırlık verebilirsiniz. Belli sıralamalarda bu zor olabilse de bunu diyebilirim.

Okunmaz beyler/bayanlar. Ucuz olduğu için tercih etmek zorunda kaldım hayatımın hatasını oldu. Saçma sapan bir işleyiş var 1 ay doldu tek kelime bilgi katamadım kendime. Sene başından tonla ödev yığdılar onun stresinden kendimize zaman ayıramıyoruz. Yazılımın ysini görmedik daha. Dersler lay lay lom şeklinde geçiyor. Kafamı toparlayabilirsem ilerleyen zamanlarda konu açacağım ve zaman zaman güncelleyeceğim. Ama şimdiki durum üzerinden konuşuyorum kesinlikle tercih edilecek kurum değil.

Öğrenciler için şunu söyleyebilirim her tipten öğrenci var ama genel olarak muhafazakarlar. Mesela bugün kermes vardı. Kermesten topladıkları parayı Gazze'ye yollayacaklarmış. Herhangi bir kurum ismi göremedim Gazze'ye gidecek para anladığım kadarıyla artık para kimin eline geçer bilemem. Koridor da Filistin bayrakları vardı ve bu durum açıkçası beni rahatsız etti çünkü o bayrak benim ulusuma yapılmış bir ihanet ve isyanın sembolü. Kadir Popcorn izleyen arkadaşları da gördüm geçen haftalar. Bu kurumu tercih edecekseniz bunlar son derece normal burada bunu düşünerek gelin. Kampüste dolaşırken Arapça, Rusça, Fransızca sesler duyabilirsiniz yabancı öğrenci sayımız biraz fazla. Açıkçası bunlar umurum da değil. Eğitim kalitesini beğenmedim mümkün olursa yatay geçiş yapıp kaçmak istiyorum. Cümlelerimin dağınıklığı moral bozukluğundan dolayı dikkatimi toparlayamıyorum bir türlü kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Okunmaz beyler/bayanlar. ucuz olduğu için tercih etmek zorunda kaldım hayatımın hatasını oldu. Saçma sapan bir işleyiş var 1 ay doldu tek kelime bilgi katamadım kendime. Sene başından tonla ödev yığdılar onun stresinden kendimize zaman ayıramıyoruz. Yazılımın ysini görmedik daha. Dersler lay lay lom şeklinde geçiyor. Kafamı toparlayabilirsem ilerleyen zamanlarda konu açacağım ve zaman zaman güncelleyeceğim. Ama şimdiki durum üzerinden konuşuyorum kesinlikle tercih edilecek kurum değil.

Öğrenciler için şunu söyleyebilirim her tipten öğrenci var ama genel olarak muhafazakarlar. Mesela bugün kermes vardı. Kermesten topladıkları parayı Gazze'ye yollayacaklarmış. Herhangi bir kurum ismi göremedim Gazze'ye gidecek para anladığım kadarıyla artık para kimin eline geçer bilemem. Koridor da filistin bayrakları vardı ve bu durum açıkçası beni rahatsız etti çünkü o bayrak benim ulusuma yapılmış bir ihanet ve isyanın sembolü. Kadir popcorn izleyen arkadaşları da gördüm geçen haftalar. Bu kurumu tercih edecekseniz bunlar son derece normal burada bunu düşünerek gelin. Kampüste dolaşırken Arapça, Rusça, Fransızca sesler duyabilirsiniz yabancı öğrenci sayımız biraz fazla. Açıkçası bunlar umurum da değil. Eğitim kalitesini beğenmedim mümkün olursa yatay geçiş yapıp kaçmak istiyorum. Cümlelerimin dağınıklığı moral bozukluğundan dolayı dikkatimi toparlayamıyorum bir türlü kusura bakmayın.

Hocam vallahi o kermes neydi ya bir tanesi bağırıyordu çaylar bir lira diye arkadaşlarla dalacaktık.

Okunmaz beyler/bayanlar. Ucuz olduğu için tercih etmek zorunda kaldım hayatımın hatasını oldu. Saçma sapan bir işleyiş var 1 ay doldu tek kelime bilgi katamadım kendime. Sene başından tonla ödev yığdılar onun stresinden kendimize zaman ayıramıyoruz. Yazılımın ysini görmedik daha. Dersler lay lay lom şeklinde geçiyor. Kafamı toparlayabilirsem ilerleyen zamanlarda konu açacağım ve zaman zaman güncelleyeceğim. Ama şimdiki durum üzerinden konuşuyorum kesinlikle tercih edilecek kurum değil.

Öğrenciler için şunu söyleyebilirim her tipten öğrenci var ama genel olarak muhafazakarlar. Mesela bugün kermes vardı. Kermesten topladıkları parayı Gazze'ye yollayacaklarmış. Herhangi bir kurum ismi göremedim Gazze'ye gidecek para anladığım kadarıyla artık para kimin eline geçer bilemem. Koridor da Filistin bayrakları vardı ve bu durum açıkçası beni rahatsız etti çünkü o bayrak benim ulusuma yapılmış bir ihanet ve isyanın sembolü. Kadir Popcorn izleyen arkadaşları da gördüm geçen haftalar. Bu kurumu tercih edecekseniz bunlar son derece normal burada bunu düşünerek gelin. Kampüste dolaşırken Arapça, Rusça, Fransızca sesler duyabilirsiniz yabancı öğrenci sayımız biraz fazla. Açıkçası bunlar umurum da değil. Eğitim kalitesini beğenmedim mümkün olursa yatay geçiş yapıp kaçmak istiyorum. Cümlelerimin dağınıklığı moral bozukluğundan dolayı dikkatimi toparlayamıyorum bir türlü kusura bakmayın.
hangi bölümdesiniz hocam

Yazdıklarınız belki seneye tercih etmek isteyen öğrenciler için yol gösterici olabilir ben tercih etmiştim ama gelmedi. İyi ki gelmemiş.

Geri
Yukarı