İstanbul Bahçelievler'deki dairenin kirası ne kadar olmalı?

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba, İstanbul Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesinde bir dairemiz var. 2+1, 90 M^2, 20 yıllık ve yeşillikli bir sokakta. Şu anda 6500 TL'ye oturuyorlar içinde. Bu dairenin kirası normalde ne kadar olmalı?

Hocam 6500 TL gayet uygun ellemeyin insanları rahat rahat otursunlar.
Yüksek lisans yapacağım ben o yüzden her türlü zam yapmam lazım o kirayla geçineceğim ama ne kadar olmalı tam bulamadım. Sahibinden'de baktığımda bu daireye eşit daireler 13K civarı olduğunu gördüm ama ben uzun süreli kiracı diye ucuza vermek istiyorum.

Yüksek lisans yapacağım ben o yüzden her türlü zam yapmam lazım o kirayla geçineceğim ama ne kadar olmalı tam bulamadım. Sahibinden'de baktığımda bu daireye eşit daireler 13K civarı olduğunu gördüm ama ben uzun süreli kiracı diye ucuza vermek istiyorum.
10k yapın hocam.

Anladım hocam ama kiracılar asgari maaş alıyorsa zaten 13K'yı ödeyemez 7.000 bin TL'ye kadar çıkarabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı