İstanbul Bilişim Güvenilir midir?

abdellah

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Güngör bey. Ben sony xperia z1 alacağım internet üzerinden. Acaba hangi siteden alayım? Ama ucuzda olması gerek. İstanbul bilişim güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul Bilişim de internet üzerinden bilgisayarımı aldım. Güvenilirdir. Sorunsuz bir şekilde elime ulaştı.

İstanbul Bilişim'in ürünlerine şahsen güvenmiyorum. Kendileri garanti veriyor. Çalışma prensiplerinde birçok ürünlerinde distribütör garantisi yok. Refurbished (Tamiri yapılmış, sıfırlanmış.) ürünlerine çok rastladım. Farklı üretim yerlerinden düşük maliyetle üretilen ürünleri kendi garantileri kapsamında yüksek kar ile satış sağlayan bir firma. Uluslararası bir garanti durumu yok.

İstanbul Bilişim'in ürünlerine şahsen güvenmiyorum. Kendileri garanti veriyor. Çalışma prensiplerinde birçok ürünlerinde distribütör garantisi yok. Refurbished (Tamiri yapılmış, sıfırlanmış.) ürünlerine çok rastladım. Farklı üretim yerlerinden düşük maliyetle üretilen ürünleri kendi garantileri kapsamında yüksek kar ile satış sağlayan bir firma. Uluslararası bir garanti durumu yok.

Benim aldığım bilgisayarda europe toshiba garantisi vardi ama bitti. Butun ürünlerde yok ama olanlar da var :)

Ben de telefonumu alacağım zaman İstanbul Bilişim üzerinden mi alsam diye çok düşündüm. Arada biraz fiyat farkı vardı diğer sitelere göre, burada daha uygundu. Sonra biraz araştırdım, garantilerine baktım ve almamaya karar verdim. Telefon sonuç olarak, biraz daha az para vereceğim diye riske atmaya gerek görmedim.

Ben de şuan elimde bulunan Dell Inspiron 17R bilgisayarımı da oradan aldım. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Ayrıca 50 TL daha fazla verip bilgisayarınıza sigorta yaptırabiliyorsunuz. Gönülden tavsiye ederim.

Merhaba,

2002 yılından beri faaliyette olan firmamızın bir sitesiyle ve İstanbul'da iki mağazasıyla hizmet vermektedir.İstanbul Bilişim hem distribütör firma ürünlerinin hemde kendi ithal ettiği ürünlerin satışını yapmaktadır.İthal ürünler ve distribütör firma ürünlerin garanti şartları ve kapsamaları aynıdır.Her iki garanti türü de Sanayi Bakanlığı onaylıdır.

Saygılarımızla.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı