İstanbul bilişim teslimat sorunu

Serhat DURMUŞ

Hectopat
Daha fazla  
Site üzerinden ürünü satın aldık bilgi içeriği olarak ortalama 3 gün içinde kargolanacak diyor fakat 3 hafta oldu hala bir ses yok. Sipariş detaylarına girdiğiniz de belli bir sevk etme tarihi var ve o sürede çok uzun yani Çinden ürün alsan daha kısa sürede gelir. İletişim konusunda berbatlar yani sürekli arıyorum karşıma bir kişi çıkmadı en sonun da 1 saat bekledik den sonra bakın 1 saat iletişim kurabileceğim biri çıktı ve o da dinlemeden hemen yönlendirdi. Bir de bekle aman bekle geçen süre içinde biri telefonu açtı ve konuşmaya başladık. Söylediği şeylerin hepsi sipariş içeriğinde yazılan şeyler yani hiçbir gelişim yok ürünü son tarhi 1 hafta sonra o zamana kadar gelmez ise sevk edilme tarihi den dolayı zaman aşımı olacak ve 2 hafta sonra da yasal işlem başlatacağım paramı geri alacağım hem hem de beni mağdur ettikleri için tazminat davası ya da neyse isimleri onlarla uğraşacağım. Yani adamlar Amazon'da ki gibi elinde olmayan ürünü koyuyorlar biri satın alınca onlarda başka birinden satın oluyor ve ürün elince de ürünü bize kargoluyorlar iş aslı kaka.

İstanbul Bilişim zaten şüpheli bir firma. Her yerde bangır bangır tuzağa düşmeyin diye yazıyorlar. Buradan alışveriş yapmadan önce araştırmış olman gerekliydi. Geçmiş olsun.

Nanokatalog gibi ürünleri yurt dışından getirttiriyorlar. Stokta olmayan ürünü almış iseniz bu kadar beklemeniz normal. Keşke almadan önce bilgi alsaydınız.

Nanokatalog gibi ürünleri yurt dışından getirttiriyorlar. Stokta olmayan ürünü almış iseniz bu kadar beklemeniz normal. Keşke almadan önce bilgi alsaydınız.
Ya ne bilim araştırmıcam tutu herzaman da inceler detaylı öyle bakarım peder bakmış bu dedi baktım siteye normal alalım dedim. Vatan gbi firmalarda 1.000 tl farkla satıyorlar. bi gelince kırık mırık geliyor abov üfüfüf hemen iade öyle diyo çünkü 14 gün iade. valla gelsin ürün yine iade edicem hiç sevmedim firmayı kaka firma kaka.

Ya ne bilim araştırmıcam tutu herzaman da inceler detaylı öyle bakarım peder bakmış bu dedi baktım siteye normal alalım dedim. Vatan gbi firmalarda 1.000 tl farkla satıyorlar. bi gelince kırık mırık geliyor abov üfüfüf hemen iade öyle diyo çünkü 14 gün iade. valla gelsin ürün yine iade edicem hiç sevmedim firmayı kaka firma kaka.
Ne aldınız acaba ?

Sitede sorun yok. Sadece stok sorunu var. Onun için arayıp bilgi almanız gerek. Adamlar çok ucuza 1300 TL'ye Xiaomi Redmi Note 8 satıyorlar. Birazcık bekleyelim yani 😉

Geçmiş olsun keşke dikkat etseydiniz almadan önce.
Teşekkürler, Anlık sinir kırizi geçirdim konuşurken ama şuan daha net görüyorum olayı. Haklarım var mesafe sözleşmesi uyarınca maddeleri takip edip uygulayacam. Bu işten anlımız ak çıkıcaz sadece geçen zaman üzücü. O kısmın diyer bir yarsıda şu bu ürünü pedere alıyoruz adamın eline daha 0 bir ürün hiç geçmedi hep 2. el alındı ve kendiside öyle alıyor aynı işi görüyor bi sorun yaşamadı aldığı tüm ürünler için. Yıllar sonra adam alıcamız ürün telefon ve bu telefonu fotoğraf, gps, gibi şeyler için kullanıcak hem farklı bir firma seçtik ki deneyim kazanıp öğrenebilim bu bilgiyide aktaralım. Ürünü sipariş ettikden sonra diyoruz 5 üne gelir babam bir heycanlı gece uykusuna giriyor telefon ilk defa alınacak bişey ve 0 yani. Kendiniz hatırlayın yeni bişey alınacak ve heycanlısınızdır dimi gelince bunu şunu yaparım mutluluğu vardır, peder de öyle taki 5 gün geçene kadar adamın artık ne hevesi kaldı nede başka bir şey öylece bekliyoruz sanki şey gibi kurban olarak kesim sıranı bekler gibi bu tabir anlamsız oldu neyse.
Sitede sorun yok. Sadece stok sorunu var. Onun için arayıp bilgi almanız gerek. Adamlar çok ucuza 1300 TL'ye Xiaomi Redmi Note 8 satıyorlar. Birazcık bekleyelim yani 😉
Site içi iletişim benim için büyük sorun İLETİŞİM yani o olmayınca hiç bir şey yapamıyorsun. Tabi şu da var aldığım tüm ürünler ülke içi kısa sürede gelince ve yurtdışından aldığım ürünler hemen hemen ortalama 3 hafta için de gelince bir ilk yaşandı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı