İstanbul Bilişim ürünü göndermiyor

LeDieux

Hectopat
Hepinize merhabalar 11.09.2019 tarihinde İstanbul Bilişim adlı bir mağazadan telefon siparişi verdim siparişi verdikten sonra bir hata yaptım mağaza yorumlarına baktım çoğu kişiye ürün gönderilmemiş fakat bir şekilde para iadesini almışlar. Siparişi verdikten sonra 29.11.2019 tarihinde tahmini olarak kargolanıp sevk edilmesi bekleniyor yazıyordu o gün geldi siteye girdim baktım şimdi de en kısa sürede sevk edilip kargolanması bekleniyor detaylı bilgi için müşteri hizmetlerini arayınız diyor. Fakat en az 10 defa denedim hiçbirinde açmadılar 10 dk falan bekledim her birinde. Durum bu ne yapabilirim paramı almak için? Bir önerisi fikri olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul Bilişim şu an batmak üzere olduğundan müşteri paralarını piyasada çeviriyor. Müşterinin parasını 2-3 ay alıkoyarak piyasada döndürüyor ve faizini kar olarak yiyor. Önce siparişiniz tedarik edilecek bahanesi, sonra ürünü getirtemedik bahanesi, ardından paranızı iade edeceğiz bahanesi. Ee benim param 3 aydır neden senin elinde dönüyor? Saadet Zincirinden bile daha aşağılayıcı bir dolandırma yöntemi.

Şikayetvar.com dan şikayet açmanı Öneririm.

Çok faydasını gördüm.
Yazdım fakat herhangi bir cevap verilmedi
Bu arada tüketici hakem heyetine başvurmanın bir bedeli varmıdır 16 yaşındayım ailemin de maddi durumu pek iyi değil hani mahkemeye felan verme gibi bir durum olurmu böyle bişeyle hiç karşılaşmadım daha önce

Yazdım fakat herhangi bir cevap verilmedi
Bu arada tüketici hakem heyetine başvurmanın bir bedeli varmıdır 16 yaşındayım ailemin de maddi durumu pek iyi değil hani mahkemeye felan verme gibi bir durum olurmu böyle bişeyle hiç karşılaşmadım daha önce
Bugün hafta sonu bu hafta ortasına kadar bekle olmadı öyle hakların var tabiki başvurabilirsin internetten detaylı araştırma yap seni yanlış yönlendirmek istemem ben de itopya dan iptal istedim pazar gecesi geçti hesabıma çok tuhaf

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı