İstanbul Bilişim ve Nanokatalog Yasaklanmıştır

cursecoat

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Kardeşime telefon alacaktık buradan iyi ki biraz araştırmışım yoksa 3000₺ boşa gidiyordu.

DangerousRabbit

Kilopat
En iyi cevaplar
5
Nanokatalog hala yerinde mi? Ben kapandı diye okudum ama hala Şikayetvar'da canlı destekten falan bahsediyorlar. Bugün telefon numaralarını aradım ama nafile. Bilen varsa, aydınlatırsa sevinirim.

HuseyinSlayer1

Hectopat
En iyi cevaplar
1
Yer
Adana
@enzo1903
Dostum, hevesli, öğrenci, bütçesi düşük olan insanlar paralarını biriktirip daha uzun ömürlü olan markaları tercih edebilirler. Belirttiğim markalara her ay para vereceklerine, kaliteli marka alıp paşalar gibi uzun süre kullansınlar.
Aynı mantıkla 2 hafta önce 500 TL olan bütçemi yükseltip 755 TL'ye Strafe MK.2 aldım çok memnunum.

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
En iyi cevaplar
11
Yer
İstanbul Türkiye
İstanbul Bilişim konkordato ilan etmiştir.

Konkordato nedir? Bir borçlunun ticari durumunun sarsılmış olmasıyla alacaklıların, alacaklarını belli bir plana göre almaları konusunda kendi aralarında vardıkları ve mahkemece onaylanan anlaşma

DangerousRabbit

Kilopat
En iyi cevaplar
5
İstanbul Bilişim konkordato ilan etmiştir.

Konkordato nedir? Bir borçlunun ticari durumunun sarsılmış olmasıyla alacaklıların, alacaklarını belli bir plana göre almaları konusunda kendi aralarında vardıkları ve mahkemece onaylanan anlaşma
Nanokatalog da batmıştı. Şu an sitelernde ürün satışı yok, müşteri hizmetleri de nedense telefonlarını açmıyor. 😄

AX400

Hectopat
En iyi cevaplar
2
İnce Hesap bence yasaklanmalı. Gaming Gecesi adı altında kullanılmış/iade edilmiş ürünleri satıyorlar... İtopya da yasaklanabilir, kargo ve iade işlemleri sıkıntılı...

Yukarı