İstanbul Depreminden Sonra Mobil Çekmiyor

Hikmet Benol

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İstanbul'da deprem oluyor ve çekmeyen telefonlar ve mobili sıkıntı büyük. İstanbul'da böyle depremler olursa işimiz var galiba. Bu işe bir çözüm lazım sadece İstanbul asıl altyapı olursa bittik biz. Ankara'ya, İzmir'e, Adana, Trabzon gibi köşe dönümlerine ekleme yapmaları lazım. Şuna bak olan bize de oluyor.
Geçmiş olsun.

Turkcell ile rahatlıkla arama yapabildim ve internete girebildim. Turk Telekom ve Vodafone kullananlarda şebeke sinyali bile yoktu. Vodafone depremden 10 dakika sonra sinyal almaya başladı ama hala arama yapamıyordu. Sorun sadece diğer iki operatörde. Tekirdağ’dan bahsediyorum.

100 yıl sonra su altında kalacak söylentisi var. Küresel ısınma kuraklık yaratıyor hem de sular altında kalma olacak şimdi bu paso zarar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell ile rahatlıkla arama yapabildim ve internete girebildim. Turk Telekom ve Vodafone kullananlarda şebeke sinyali bile yoktu. Vodafone depremden 10 dakika sonra sinyal almaya başladı ama hala arama yapamıyordu. Sorun sadece diğer iki operatörde. Tekirdağ’dan bahsediyorum.
Benimkinde şebeke gözüküyor ama gerisi yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı