İstanbul dershane önerisi

Bersak

Decapat
Daha fazla  
İstanbul, Pendik'te oturuyorum. Mezuna kaldım YKS için bu bölgelerde önerebileceğiniz dershaneler var mı?
Oğuz fen bilimleri, Esenyalı nasıldır? Hiç gideniniz oldu mu?

İstanbul, Pendik'te oturuyorum. Mezuna kaldım YKS için bu bölgelerde önerebileceğiniz dershaneler var mı?
Oğuz fen bilimleri, Esenyalı nasıldır? Hiç gideniniz oldu mu?
Esenyalı Oğuz Fen kesinlikle önermem (1 sene önce gittim), hem sınıfları cidden çok kirli hem de hocalar ve öğrenciler kaliteli değil.

Hocam abim 4-5 yıl dershaneye gitti ama verim alamadı illa ben gideceğim derseniz fen bilimleri ya da sınav dershanelerinden biri olmalı.

Fen bilimleri dershanesi aşırı risk barındırıyor hocam. FETÖ ile alakalı. Ben altunizade fen bilimlerindeydim kapandı sonra. Ders anlatımı iyi ama tercih etmem.

Dershane şu zamanda sadece para tuzağı, eğer ders çalışmaya hevesli biri değilsen hiçbir faydası olmaz. Eğer hevesin varsa da internet üzerinden Online kurslar alabilirsin hem daha ucuz hem de dershaneye git gel gibi olmadığı için zamanda kaybetmiyorsunuz.

Dershane pek bir işe yaramıyor pahalı ve kendi ucuz kaynaklarını dayatıyorlar. Üsküdar kültüre gittim bu sene gitmek isteyen tanıdığınız vs olursa geri çevirin rehber öğretmenler bile dayanamayıp istifa ediyor kültürün sistemi berbat.

Dershane şu zamanda sadece para tuzağı, eğer ders çalışmaya hevesli biri değilsen hiçbir faydası olmaz. Eğer hevesin varsa da internet üzerinden Online kurslar alabilirsin hem daha ucuz hem de dershaneye git gel gibi olmadığı için zamanda kaybetmiyorsunuz.
Dershane tamamen para tuzağı değil bu arada. İnsanlar herkesi tek bir öğrenci tipine sığdırmaya bayılıyor bu zamanda.
Ev ortamında verimli ders çalışamayan insanlar var. Yüz yüze bir eğitimle daha verimli olan öğrenciler de var. Adam belki bir ögretmenle yüz yüze soru çözmek istiyordur. Böyle daha çok verim alıyordur bilemezsin yani.
Bu tamamen insanın kendisine kalmış bir şey. Sana faydalı olmayan bir şey ona faydalı gelebilir. Kaliteli bir dershane gayet de katkı sağlayabilir.

Konu sahibine gelirsek, burada sana yardımcı olamayız çünkü kursların kalitesi şubeden şubeye değişiyor. En iyisi çevrende olan kurslarla konuşup bir fikir edinmen sonra da konuşabiliyorsan orada okuyan insanlarla konuşman.

Yeni konular

Geri
Yukarı