İstanbul içi sistem toplayacak dükkan önerisi

The.Kıvırcık

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ck Enerji / Kesinti ve İş Gücü Operatörü
Bilgisayarımı bir firmadan satın aldım sıvı soğutmamı farklı bir firmadan sıvı sogutmayı taktım fakat dogru takmadıgımı düşünüyorum. Hem tüm kablolamayı düzenleyecek, temizliyecek hem de sıvı sogutmayı düzgün takacak bir firma ya da dükkan arıyorum. İstanbul içi. Şimdiden teşekkürler herkese iyi sosyeller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boşuna paranı insanlara kaptırma. çok zor bir işlem değil. Technopat'ın bu tarz şeyler için sürüce eğitici videoları var. Az baksan çözersin sorununu. Ha tabii yok ben konfor alanımdan çıkmak istemiyorum, paramda var diyorsan tabii ki götür.

Boşuna paranı insanlara kaptırma. Çok zor bir işlem değil. Technopat'ın bu tarz şeyler için sürüce eğitici videoları var. Az baksan çözersin sorununu. Ha tabii yok ben konfor alanımdan çıkmak istemiyorum, paramda var diyorsan tabii ki götür.

Param var ama bu sıvı sogutma kabloları cok karısık ne nereye girecek belli degil bir şekilde yaptım boşta 40 Valorant'ta falan 75 derecelere cıkıyor sıvı sogutmanın markasıda Silver stone pf 240.

Termal macunu falan mı çok veya az döktün veya kalitesiz macunmu kullandın acaba çünkü değerler stok soğutucu kullanırken alacağınız değerler gibi duruyor.

Kalitesiz bir termal macun kullandım cünkü 1 hafta evvel işlemcim 100 de 100 ısınıyordu bende bır sıkıntı olabilecegini düşündüm sıvı sogutmanın kablolarını cıkardım ve farklı sekilde taktım sonrasında ısı derecesi 85 derecelere düştü sonra termal macunu degistirdim valorattayken 75'e düştü sıvı sogutmayı dogru bağlayamamış olabilirim onun için bir firma arıyorum.

Kalitesiz bir termal macun kullandım cünkü 1 hafta evvel işlemcim 100 de 100 ısınıyordu bende bır sıkıntı olabilecegini düşündüm sıvı sogutmanın kablolarını cıkardım ve farklı sekilde taktım sonrasında ısı derecesi 85 derecelere düştü sonra termal macunu degistirdim valorattayken 75'e düştü sıvı sogutmayı dogru bağlayamamış olabilirim onun için bir firma arıyorum.

Anakart nedir? Soğutucyu Pump'a mı SYS Fan'a mı bağladınız?

Hocam daha öncesinde bu tarz işlerle ilgilenen yerlerde zaman geçirmiş biri olarak diyeyim. Yapılan işlemler zor olmasa da alınan ücret bir hayli fazla oluyor. Ayrıca konu elektronik ve bilgisayar donanımıysa güvenmenizi tavsiye etmem. Ortalık dolandırıcı ve üçkağıtçı kaynıyor.

Geri
Yukarı