İstanbul-Sultanbeyli'de yolda yürüyen vatandaşın cep telefonu yandı

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Geçmiş olsun, kötü bir durum. Havalar çok sıcak, dikkat edelim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Muhtemelen telefon replikadır ya da bataryasında bir sıkıntı vardır. Bir telefonun kolay kolay alev alabilmesi mümkün değil. Zamanında bir Webtekno videosunda izlemiştim. Bataryaların SAR değeri diye bir şeyi oluyor ve bu SAR değeri laboratuvarlarda bilim adamlarıyla ölçülüyor. Replika telefonların ne oldukları belli değil. Bataryaların üstüne saçma sapan bir etiket yapıştırıyorlar da öylesine yapıştırılmış etiketler ve replika telefonlar çok kalitesiz. Sağlık açısından replika telefon kullanmayın ve kullandırmayın.

Muhtemelen telefon replikadır ya da bataryasında bir sıkıntı vardır. Bir telefonun kolay kolay alev alabilmesi mümkün değil. Zamanında bir Webtekno videosunda izlemiştim. Bataryaların SAR değeri diye bir şeyi oluyor ve bu SAR değeri laboratuvarlarda bilim adamlarıyla ölçülüyor. Replika telefonların ne oldukları belli değil. Bataryaların üstüne saçma sapan bir etiket yapıştırıyorlar da öylesine yapıştırılmış etiketler ve replika telefonlar çok kalitesiz. Sağlık açısından replika telefon kullanmayın ve kullandırmayın.

Replika S3 minim var, çok ısınınca elimde tutmak yerine masaya koyup öyle ekrana tıklardım🥲 birkaç yıl önce herkes Webtekno ve TAA'nın eski videolarını izlerdi. O yüzden replika telefonlar pek sevilmiyor.

Hayatım boyunca replika telefon hiç kullanmadım, kullanmayı düşünmüyorum. Birkaç tık model daha düşük telefon kullandığım oldu, işimi de gördü fakat sırf bazılarına hava atabilmek için şu şu telefonum olsun diye hiçbir zaman demedim. Ucuz ve orijinal telefon olsun, baş ağrıtmasın.

Geri
Yukarı