Steam İstanbul ve Ankara serverları az çekerken ABD fazla çekiyor

hypnoseum

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 5800X (8 CORE) | ASUS RTX 3070 8GB | 16GB RAM | 1TB HAFIZA
Merhaba, cumartesi günü yeni internet aldık. Steam'den oyun indirirken İstanbul servera bağlanınca 10 MB indiriyor, Ankara servera bağlandığım zaman 3MB indiriyor. Fakat ABD Los Angeles serverına bağlandığım zaman internetimin verdiği maksimum verimi, yani 60 MB indiriyor. Bu nasıl mümkün olabilir? Düşününce Amerika dünyanın bir ucunda Türkiye bir ucunda.

Dün aynı durumu Steam'de yaşadım. Ankara da oturuyorum diye Ankara sunucularına bağlıydım ve Max 600KB ile indirme yapabildim. Almanya sunucusuna çevirinde saniyede 80 MB indirmeye başladım. Muhtemelen TR sunucusunda olan bir sıkıntı.

Merhaba, cumartesi günü yeni internet aldık. Steam'den oyun indirirken İstanbul servera bağlanınca 10 MB indiriyor, Ankara servera bağlandığım zaman 3MB indiriyor. Fakat ABD Los Angeles serverına bağlandığım zaman internetimin verdiği maksimum verimi, yani 60 MB indiriyor. Bu nasıl mümkün olabilir? Düşününce Amerika dünyanın bir ucunda Türkiye bir ucunda.
Steam artık Türkiyeyi umursamıyor da ondan.

Evet, bir gariplik var. Bu videoda cok daha iyi anlasiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı