İstanbul'da AVM'de kadınlar tuvaletinde taciz eden Suriyeli mülteci yakalandı

Geçen gün internetin karanlık bölgelerinde gezerken Türkiye'de dayak yiyen suriyelileri gördüm. Videonun başlığına "türkler tarafından zulüm gören suriyeli mülteciler" yazmışlar ingilizce olarak. Sanki adamlar rahat duruyor da biz zevkimize dövüyoruz. :)

Ama onlar bizim kardeşimiz.

🇹🇷🤜🏻🇸🇾

Evet din kardeşimiz 1. dünya savaşında fransız ve İngiliz'lerle iş birliği yapıp kutsal toprakları kaybetmize neden olanlar.
Evet din kardeşimiz yeni gömülmüş kadını mezardan çıkarıp topluca tecavüz edenler.
Evet din kardeşimiz kızlarımızı taciz edenler.
Ortadoğulular din kardeşimiz ama şerefiyle para kazanıp kimseye bulaşmayan Afrika'lı kardeşler miz din kardeşimiz değil.
Doğu türkistan da Çin zulmüne rağmen İslam'ı bırakmayan türkler din kardeşimiz değil.
Türkün Türkden başka dostu yoktur gerçek din kardeşlerimiz peygamber efendimizin soyundan gelen değil yolundan gelendir.

Bir erkek olarak bu durumlardan o kadar sıkıldım, o kadar bunaldım ki anlatamam. Türkiye’de bir kadın olsaydım ve başıma böyle bir şey gelse n’apardım bilmiyorum.

Savaşın bittiği Suriye fakat bizim halkımız var olma savaşı veriyor.

Artık yasal olarak mülteci statüsüne sahip olmayan bu işe yaramaz topluluğu gönderme hakkımız var kendi ülkelerine.

Suriye'de bir Esad bir Başkam yardımcısı kaldı resmen. 😂

Son olarak SJW ve AİHM ve siyasi forum trolllerimize sesleniyorum.
İnsanların sinirleri ile oynamayın bunların insanlığa faydası yok ve aynı tutum ülkemize Alman, Fransız insanlar mülteci olarak gelse gene sergilerim.
Japon'ların dediği gibi "Gaijin" ülkem içinde yabancı istemiyorum bu kadar.

Yarattıkları işsizlik ve kira sorunu gibi ekonomik sorunlara değinmiyorum bile.

Lavabo yapan bir kadını neden çekmek istersin ki? Lavabosunu yaparken fotoğrafını çektiğin kadına bakıp mastürbasyon mu yapacaksın? Bunların abazalıği dağları aşmış.

Geri
Yukarı