İstanbul'da en ucuz kira olan semtler nerelerdir?

Eskiden Bağcılar öyleydi Esenyurt Avrupa Yakası'nın tüm pisliğini içine emince Bağcılar bile nezih semt oldu o kadar diyeyim.

Anadolu Yakası'nda da Sultanbeyli var, ama orası direkt Afganistan olduğundan çeteler bile yaşayacak ortam bulamıyor.

Allah İstanbul'da bir yer yazmaya sectigimiz gunu kahretmesin...

Vallahi hocam en çok olay o civarlarda gerçekleşiyorsa polis de azdir diğer semtlere göre. Tabii gidip birini bicaklamayin ama kendinizi savunun en azından.

Kendimi savunurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul universitesi kazandim. 6 kisi gideceğiz oraya. (6 ogrenci). Biz basta yakinlarda arastirmak gibi bir IQ dusuklugu yaptik. Adamin biri 1+1'e 40 k dedi. Konu açtım onlar da mantiksiz dedi. İstanbul universitesine en gec 10-20 dakikada toplu tasima ile gidecegimiz, kiralarin genel olarak ucuz olugu bir semt ariyorum. Nerelerde kira ucuzdur İstanbul'da?
@almightybls
İstanbul Üniversite'sinin hangi kampüsü? Ayrıca 6 kişi derseniz tabii çok fiyat çekerler. Öğrenci olmak zor.

Vay be. Her yeri memleketim gibi bilmeyeceksin iste.

10-15 sene önce İstanbul cennetti o kadar söyleyeyim, özellikle öğrenciler için 10/10. İstiklal'e gider ucuz bira, çerez falan yapardın, AVM'ler tıklım tıklım dolu olurdu sırf vakit geçirmek için bile tozardın. Mc, Burger falan bedava gibiydi. Ciddi güvenlik sorunları yoktu, gördüğün yabancılar ya Avrupalı turist ya da alışverişe gelen zengin Araplar olurdu.

Şimdi ise cehenneme geliyorsun.

Orada da ev bakabilirsiniz, ya da çevre semtlerinde. Esenyurt hem uzak hem de sıkıntılı Fatih için. Başakşehir bile daha iyi bir seçenek olur ama ulaşımı da öğrenmeniz lazım.
Tamamdir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı