İstanbul'da nasıl yaşıyorsunuz?

• Konuyu başlatan SAR9X
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 67
  • Görüntüleme 3B
Paran varsa her yerde yaşarsın, orası ayrı.

Afgan, Paki ve Suriler özellikle yaşanmaz kılıyor bence. Kurallara uyan kişiler çok az.

Esenyurt'ta yaşıyorum her gün bir olay...
Doğu sessiz sakin yapacak bir şey fazla yok. Ha şöyle gezersin dereleri bahçeleri her yer tesis zaten alabalık olur, kebap olur yer içer ailenle gül gibi yaşarsın 1 tane cadde olur orada her şehirde olduğu baştan sona cafe, burger, restoran doludur takılırsın ama genç hayatı yaşamak istiyorum diyorsan yada daha canlı bir şehir için Muğla ve Eskişehir iyi diye düşünüyorum. Yüzölçümü fazla nüfusu az dengeli olacak, her yere yakın olacak mesela Eskişehir'den bin arabaya veya otobüse 3-5 saate bütün kıyılara ulaşabiliyorsun hem Akdeniz hem de Karadeniz. Yaşın küçükse derslerine çalış atan git kurtar kendini.

İnsanlar çok sinirli, Daha ülkemizdeki insanlar başka memleketlerdeyken İstanbul'a gelecek parası yokken Pakistan, Afganlar, suriyeliler derken İstanbul çok çöp bir şehir oluyor. Bağcılar olayı mı desen Esenyurtta her gece bir komşu kavgası mı desen, trafik kavgası mı desen(1000000 yıldır çözülemeyen trafik çok kavga çıkartıyor. İstanbul trafiği çok berbat Google mapste otoyolları tek kırmızı şehiri İstanbul'u görebilirsiniz)

Ekleme: Bizim geceleri çok sessiz bir sitedeyken bile güvenlik kulübesinde 4 adam sesli sohbet etmiş diye kulübeye yakın olan komşu kızıp arasında kavga çıkmıştı. Yumruklar ve sonrada adam eve gidip silahını almıştı. Neyse ki hiç sıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı