İstanbul'da PS3 nereden alınır?

Deniz Kanmaz

Hectopat
Geçmişte oynayamadığım oyunları oynayabilmek için bir PS3 almak istiyorum fakat kendi araştırmamla bulabildiğim kadarıyla tek seçeneğim çeşitli ikinci el siteleri. İlandan ilana deneyimler çok değişebildiği için de PS3 gibi eski konsolları satan bir yer arıyorum. İstanbul içerisinde böyle güvenilir bir yer var mı?

Letgo, sarı site, veya Dolap gibi ikinci el uygulamalarından bakabilirsiniz.

Kadıköy rıhtım'da teknoloji pasajları dolu, orada bulursun o kadar eski bir konsolu.
Hocam fiziksel olarak yazıcıoğluna bakabilirsiniz. Orda bulma ihtimaliniz var.
@furkanddemir
Teşekkür ederim fırsat bulduğumda bakacağım. Peki fiyatlar ikinci el sitelerine kıyasla nasıl olacaktır? Bulabildiğim en ucuz ilanlar bile 2500 TL civarlarında ve bu fiyatlar gerçekten 16-17 senelik bir konsol için fazla geliyor.

@furkanddemir
Teşekkür ederim fırsat bulduğumda bakacağım. Peki fiyatlar ikinci el sitelerine kıyasla nasıl olacaktır? Bulabildiğim en ucuz ilanlar bile 2500 TL civarlarında ve bu fiyatlar gerçekten 16-17 senelik bir konsol için fazla geliyor.

Vallahi şu anki fiyatları bilmiyorum ben 2016'da doğubanktan almıştım 1.5 sene önce sattım sadece DualShock 3 duruyor onu PC de kullanıyorum sapasağlam hâlâ kaç kere yere düştü çalışıyor.

@furkanddemir
Mağazalarda kesinlikle daha fazla fiyata satarlar haberin olsun, komisyon eklemiyorlar sonuçta onlar üretip koymadı oraya onlarda birinden aldılar. Tavsiyem sarı siteden al, test edersin bir kaç oyun yükleyip biraz oyna, şans işi yani 16 senelik konsol sonuçta, oyun testinde çok iyi çıkar sen aldıktan 3 ay sonra bile bozulabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı