İstanbul'da toplu ulaşıma zam geldi!

Şimdi eleştirdik diye hükümet destekçisi ilan edenler gelecek.

Not: Futbol takımı tutar gibi parti tutmayın. Yanlış yapana yanlış yaptı demediğiniz sürece ülke iyi yola girmez.
Klasik Sosyal kitlesi. Sözde özgür düşüncenin en büyük savunucularıdır ancak kendi işlerine gelmeyince terörist dahi ilan ederler. Güncel feministlerden farkı yok. Ağzından çıkan sözün ayarını tutturamayan adam şimdi koca şehri yönetiyor(yönetmeye çalışıyor.).

Öğrenci abonman 140 TL. Eskiden aylık normal yükleme için 160 falan veriyordum. Şimdi bile ondan az vereceğim. Benim için çok büyük sıkıntı yok ama abonman dışı sıkıntı. Her basımda 2-3 TL daha fazla verecek normal kartlar. Öğrenci kartı bile 1.10 TL daha pahalı olmuş. Bu arada minibüslerin fiyat tarifesi değişti mi?

Fark etmez söz sözdür. Yapamayacaksan vermeyeceksin.
Öyle mantık mı var 2019 ile günümüz Türkiye’sinin uzaktan yakından bir alakası yok. Muhalefet yapmak için muhalefet yapmayın. Sanki İmamoğlu belirliyor benzinin parasını.

Hocam mesela şimdi size iktidarın yanlışlarından bahsedin desem silivri soğuktur bahanesiyle cevap veremeyeceksiniz soruma.

Beni bilen bilir. Siyaset konu olunca her şeye cevap veririm. Az siyaset olan konuları gezersen görürsün. İster hükümet ister muhalefet yanlış yapana yanlış yaptı diyorum. Bu yüzden ikisine de oy vermiyorum. Gayet açık bir şekilde açıkladım umarım.

Öğrenci abonman 140 TL. Eskiden aylık normal yükleme için 160 falan veriyordum. Şimdi bile ondan az vereceğim. Benim için çok büyük sıkıntı yok ama abonman dışı sıkıntı. Her basımda 2-3 TL daha fazla verecek normal kartlar. Öğrenci kartı bile 1.10 TL daha pahalı olmuş. Bu arada minibüslerin fiyat tarifesi değişti mi?
Bence minibüslerin fiyat tarifesi kesin değişti hocam.

Öyle mantık mı var 2019 ile günümüz Türkiye’sinin uzaktan yakından bir alakası yok. Muhalefet yapmak için muhalefet yapmayın. Sanki İmamoğlu belirliyor benzinin parasını.
Kaldı ki sadece iktidarın da suçu değil. Ukrayna savaşının çıkacağı belli miydi 2019’da? Kaç katına çıktı benzin fiyatları dünya genelinde haberiniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı