İstanbul'da toplu ulaşıma zam geldi!

Ülkeyi ekonomik çöküntüye sürüklediniz.
Sürüklediniz?
Başarısız iktidarı 20 yıldır sallayamayan partinin liderine de söyle onu. :)
Adam her seçimde gözü kapalı %50 aldı daha da alır bu Kemal burda olduktan sonra.
Bu arada minibüslerin fiyat tarifesi değişti mi?
Aynı oranda değişir mesela devlet otobüsü 6.50TL ise 7'nin üzerine çıkmıştır.

Beni bilen bilir. Siyaset konu olunca her şeye cevap veririm. Az siyaset olan konuları gezersen görürsün. İster hükümet ister muhalefet yanlış yapana yanlış yaptı diyorum. Bu yüzden ikisine de oy vermiyorum. Gayet açık bir şekilde açıkladım umarım.
Ben demiyorum ki zaten hatayı sadece tek bir parti yapıyor diye hatasız insan olmaz bunu sizde biliyorsunuz.

Ülkeyi ekonomik çöküntüye sürüklediniz? Devleti ben mi yönetiyorum ben sürükleyeyim. Komik yorumlarınızı kendinize saklayın.
Dediğim gibi Sosyal kitlesi. İşine gelmeyen bir şey söylerseniz terörist olursunuz. Adam "değilim" diye üzerine basmasına rağmen okumadan hemen "o" dedi.

Kim sürükledi adamı iktidar ilan ettin 2 saniye de adam iktidarı destekliyorum demiyor ki muhalefetin yanlışlarını söylüyor.
Muhalefetin yanlışı yok, ülke yönetilemiyor. Ekonomik olarak çöktük, bunları görmezden gelip "fark etmez" ile başlayan cümle kuruyorsan sokak röportajında iktidarı destekleyen "zamları Kılıçdaroğlu yaptı" diyen dayıdan hiçbir farkın yok.

Dediğim gibi Sosyal kitlesi. İşine gelmeyen bir şey söylerseniz terörist olursunuz. Adam "değilim" diye üzerine basmasına rağmen okumadan hemen "o" dedi.
Oy veremeyen adamlar tarafından iktidara oy vermememe rağmen iktidar savunan oldum. :D Gülüp geçiyorum. :D

İktidarı destekliyorsan bundan bu kadar utanmana gerek yok. Kendin muhalefete her şeyi söyleyeceksin, seni eleştiren olunca "bunlar böyle insanı terörist ilan eder" diyerek hahaha spamı atacaksın.

Senin desteklediğin kişi de 20 yıldır ülkeyi yönetemiyor. Daha ağır bir dille yazardım da malum Marmara korkumuz.
AK Parti'yi tuttuğumu veya X partiyi tuttuğumu size kim söyledi? Bilip bilmeden, sormadan insanlara yakıştırmalar yapıp kendinizi rezil etmeyin. Doğru olana doğru, yanlış olana yanlış. Bunu anlamamakta hala ısrar ediyorsunuz. Bu o parti, bu parti meselesi değil; kişileri eleştiriyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı