İstanbul'daki Otobüs Hatlarını Nasıl Öğreneceğim?

Zevahir

Kilopat
Daha fazla  
An itibariyle İstanbul'a taşınmış bulunuyorum. İstanbul'un ulaşımı muazzam lakin kafam inanılmaz karışık nereye nasıl gideceğimi nasıl oturtabilirim? Bunun için rehber yardımcı tarzı yazılar var mı? Örneğin Ümraniye'den Fatih'e nasıl gideceğimi nasıl kodlayacağım? Her seferinde Google Haritalar ile uğraşmak istemiyorum. Bu konuda nasıl profesyonel olacağım bir yardım edin😁

Son düzenleyen: Moderatör:

Ana sayfada "Nasıl giderim?" şeklinde bir kısım var. Nerden-Nereye şeklinde doldurarak, İstanbul içerisinde toplu taşıma ile nasıl gidebileceğini görebilirsin. Bildiğim kadarıyla mobil uygulamasında da aynı işlemi yapabiliyorsun.

Mobiett ve Moovit kullanırsan yavaş yavaş öğrenirsin, benim de 2. senem İstanbul’da, hemen hemen hepsini öğrendim diyebilirim.(Genelde bulunduğum, gittiğim yerleri kastediyorum)

Google Haritalar, Mobiett ve zamanla öğrenirsin. Doğduğumdan beri bu şehirdeyim. Hâlâ Haritalar'ı kullanıyorum. [emoji1]
Sağol Dostum ANADOLU Yakasında bulunduğum konumu çözdüm sayılırda Avrupa yakasında hala sorun yaşıyorum😅 😅 Geçen Fatih camiiye gittim haritalar ile😅 kafamı bir şey takıldı. Fatih ile Sultanahmet' in arası çok var mı? Yani yürüyerek de gidinebilir mi? Elimdeki haritada birbirlerine çok yakın gröünüyorlar😅 Ve bir de tavsiye isteyim bari. Fatihten nerelere geçilebilri gezilecek yerler olarak😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı