İşte gidiyorum

Beni nasıl bilirdiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    86
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet arkadaşlar, hem sınavların yaklaşması hem de son iki gündür çoğu konuya yanlış cevap verdiğim için 15 Kasım'a kadar buralara uğramayacağım umarım üstümde kötü bir algı bırakmamışımdır. Yeri geldi kah ağladık kah güldük. Bazen yanlış haberler yazdım bazen @Bora Dere'nin bile beğeneceği şeyler yazdım. Hedefim 1000 mesaja veya kilopat olup ara vermekti ama onlara biraz zaman var neyse lafı fazla uzatmayalım. Technopat sakinleri neredeyse 15 günlük bir tatile çıkıyorum. Sizden tek ricam gitmeden önce benim hakkımdaki görüşlerinizi yazmak. Sayın moderatörler de beni 16 Kasım'a kadar banlarsa sevinirim yalnız biraz süre verirlerse ben de yazan arkadaşlara teşekkür edeyim.
Yardımlarınız için teşekkürler.

Üzüldüm, giden gidene zaten, @PanzerTR sen niye gidiyorsun ya? Ben de giderim bak, girmeyin sosyale yeter, ban istemenize gerek yok bu arada, çıkış yapın, boşuna ban yemeyin, her gidene üzülüyorum, ama ben üzülürken de gülüyorum 😁. Kalın sağlıcakla, @Hangottom seni de unuttum sanma, sınavlarda başarılar, en kısa zamanda görüşmek dileği ile, yolunuz açık olsun. 😁

Üzüldüm, giden gidene zaten, @PanzerTR sen niye gidiyorsun ya? Ben de giderim bak, girmeyin sosyale yeter, ban istemenize gerek yok bu arada, çıkış yapın, boşuna ban yemeyin, her gidene üzülüyorum, ama ben üzülürken de gülüyorum 😁. Kalın sağlıcakla, @Hangottom seni de unuttum sanma, sınavlarda başarılar, en kısa zamanda görüşmek dileği ile, yolunuz açık olsun. 😁
Onlar ne ara ayrıldı?

Arkadaşlar, ben niye tatile yollanmıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Boş ver. Çıkma butonu sağ üstte ayrıca forumu bırakırken konu açmanız doğal. Sonra insanlar nerede bu tarzı şeyler söylüyor.

Ben hemen girerim o yüzden ban istiyorum. Technopat irademi yok sayıyor.😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı