İstediğim kulaklığı 2 yıldır hiçbir şekilde satın alamıyorum

EmirArat

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar.

5 yıldır BİM'den aldığım Trust marka analog kablolu kulaklığı kullanıyorum. Dezavantajlarını saymakla bitmez, kısacası çok ciddi kulaklık ihtiyacı çekiyorum. 2 yıl önce yeni bir kulaklık almaya karar verdim; istediğim özellikleri, fiyatını vs. ölçtüm biçtim. Steelseries'in Arctis 3 Bluetooth modelini almaya karar verdim. İstediğim tüm özelliklere sahip olan tek kulaklık buydu ve şu an hala bu. Zaten kulaklık 2019 serisi o dönem yeni çıkmıştı. Sadece fiyatına bakmıştım 500TL idi. Pek dikkat etmemiştim, asıl sorun olan TR'ye gönderilmeme detayına. Tek derdim para biriktirmek oldu. 6 ay civarı sürdü 500 TL'yi biriktirmem ve parayı biriktirdiğimde fiyatı 780TL olmuştu :'))) Neyse parayı oradan buradan buluştururdum ama biraz önce söylediğim gibi o ara fark ettim ki bu model, ama sadece bu model, Türkiye'ye gönderilmiyordu. (Böyle söylüyorum çünkü bu modelle beraber 2019 serisi olan diğer Arctis modelleri Türkiye'ye geliyor.)

SteelSeries'in kendi sitesinde de; Amazon'da da, AliExpress'te de Türkiye'ye hiçbir şekilde sipariş edilmiyor. Türk e-shop sitelerinde de bu isimle açılmış ürünler var, stokta değil diye görünüyor ama fotoğrafı bile bu ürün değil; bu ürünün Bluetoothsuz modeli.(örnek)

Amazon.de.us gibi yabancı ülkeye gönderim yapan sitelerde kulaklık mevcut tamamen bir tükenme söz konusu değil anlayacağınız.

Şimdi benim elimdeki tek yol bu kulaklığın satıldığı bir ülkeye gitmek -ki zaten Türkiye hariç neredeyse tüm ülkelerde mevcut- ama bu benim için imkansız. Bunun haricinde herhangi bir şekilde temin etme yolum var mı bu ürünü?

Şu an kullandığım kulaklığı kaç yıldır idare ediyorum ama artık parçaları bile elime dökülüyor. Tam istediğim özelliklerin mevcut olduğu bir kulaklık varken başka bir şeye para vermek de istemiyorum. Burası benim çalabileceğim son kapı oldu. Buradan da bir çözüm gelmezse veda edeceğim hayalimdeki kulaklığa :(

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı