İstediğim sisteme sahibim fakat zevk alamıyorum

SARAÇLI

Hectopat
Yer
Balıkesir
Zamanında i7 4790 GT 730 sistemim vardı daha sonra 1650 Super sistem aldım. Daha sonra zevk için laptop aldım şimdi ise RTX 3080 sistem sahibiyim istediğim tüm oyunlar yüklü fakat oyun oynarken zevk almıyorum kapatıyorum 1 saat sonra. Hep oynamak istediğim oyunların yüzüne bakmıyorum. RTX 3080 alacağıma 3060 Ti sistem alsaydım diyorum kendi kendime. Niye böyle oldu?

Aynı durum bende de var hocam. Önceden kötü laptopum vardı Minecraft zor açıyordu. Yeni bilgisayar alayım şöyle yapacağım böyle oynayacağım dedim aldıktan 1 hafta sonra sıkılmaya başladım.

Zamanında i7 4790 GT 730 sistemim vardı daha sonra 1650 Super sistem aldım. Daha sonra zevk için laptop aldım şimdi ise RTX 3080 sistem sahibiyim istediğim tüm oyunlar yüklü fakat oyun oynarken zevk almıyorum kapatıyorum 1 saat sonra. Hep oynamak istediğim oyunların yüzüne bakmıyorum. RTX 3080 alacağıma 3060 Ti sistem alsaydım diyorum kendi kendime. Niye böyle oldu?

Bu aslında iyi tarafından bakarsan iyi bir şey çünkü farklı oyunlar aramadan artık kişisel gelişime yönelirsin ve evdeki asosyal ve bunalımlı stresli yaşantından biraz uzakta geleceğe yatırım yaptığın bir hayatın olur.

Bu aslında iyi tarafından bakarsan iyi bir şey çünkü farklı oyunlar aramadan artık kişisel gelişime yönelirsin ve evdeki asosyal ve bunalımlı stresli yaşantından biraz uzakta geleceğe yatırım yaptığın bir hayatın olur.

Çalışıyorum ve 2. üniversite okuyorum çok vaktim yok. Vaktimin olduğu zamanlar oyun oynamaya çalışıyorum ama işte oyunlar eskisi gibi tat vermiyor belki artık yaşımızdan dolayıdır. Üzüldüğüm şey hevesle aldığım bilgisayar ile öylece bakışıyoruz. 3060 Ti fazlasıyla yeterdi ama 3080 o kadar para verip kullanmamak üzücü.

Geri
Yukarı